Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (517)

Pokaż

Ul. Niemcewicza

2022-12-16 17:15:04
odśnieżanie
Ukończone

Od początku opadu śniegu ulica Niemcewicza nie była ani razu odśnieżana

Odśnieżenie ul. Łowieckiej

2022-12-16 09:27:29
odśnieżanie
Ukończone

Proszę o odśnieżenie ulicy Łowieckiej, ponieważ odkąd spadł śnieg żadnej odśnieżarki nie było, aby wyminęły się dwa samochody to nie ma takiej możliwości, poruszanie się na piechotę też jest...

Prośba o odśnieżenie ul. Przemysłowej

2022-12-13 13:07:55
odśnieżanie
Ukończone

Prośba o odśnieżenie ul. Przemysłowej , łącznie z końcowym odcinkiem(gmina miejska)do budynku nr 15

Ul powstańców

2022-12-13 10:40:49
odśnieżanie i oczyszczanie dróg
Ukończone

Ulica powstańców jest długa i są boczne od niej. Czy tam też nie powinno być odśnieżone?? Tam też ludzie mieszkają i płacą podatki. Proszę o odśnieżenie ul powstańców od 38 do 38 f. Jest problem z...

Prośba o odśnieżenie ulicy Krętej 13-12-2022

2022-12-13 10:23:33
odśnieżanie
Ukończone

Uprzejmie proszę o odśnieżenie całej ul. Krętej w Białej Podlaskiej oraz udrożnienie wjazdu na tą ulicę od strony Witoroskiej i Stodolnej.

Prośba o odśnieżenie ulicy Krętej 13-12-2022

2022-12-13 10:20:54
odśnieżanie
Ukończone

Uprzejmie proszę o odśnieżenie całej ul. Krętej w Białej Podlaskiej oraz udrożnienie wjazdu na tą ulicę od strony Witoroskiej i Stodolnej.

Czujnik powietrza na ul. Jastrzębiej

2022-12-11 13:57:33
uszkodzona infrastruktura
Ukończone

Nie działa czujnik jakości powietrza na ul. Jastrzębiej. Np. w tej chwili wszystkie pozostałe podają temperaturę powietrza -4 (st. Celsjusza), zaś na Jastrzębiej jest +2 (st. Celsjusza), co jest...

Niedziałająca lampa

2022-11-09 15:21:11
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Od dawna nie działa lampa oświetlenia ulicznego umiejscowiona na słupie 3/77. Proszę o naprawę.

Źle działająca latarnia uliczna

2022-11-04 21:17:18
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Ul. Jana Kochanowskiego, słup nr 2, latarnia uliczna zapala się i gaśnie z różną częstotliwością, po czym żarzy się jedynie lekko pomarańczowo / czerwonym światłem

Nieczytelny znak

2022-10-24 12:03:06
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

We wskazanym miejscu stoi od dawna nieczytelny znak z kierunkami miejscowości Nie widać po prostu numeru drogi. Proszę sprawdzić czy stary znak który w sumie nadaje się do odczytu nie jest już czas...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.