Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (556)

Pokaż

Nie działa oświetlenie

2023-04-13 14:35:46
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

Proszę o informację kiedy zostanie włączone oświetlenie ul.Żabiej.

Obrócony znak

2023-04-05 14:44:12
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

W zaznaczonym miejscu po lewej stronie na ul. Moniuszki został odwrócony znak " zakaz parkowania "

Niedziałające oświetlenie uliczne

2023-04-02 16:34:08
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Na skrzyżowaniu ulicy Dąbskiego i Dziubińskiej (osiedle Rataja) od kilku dni nie świeci latarnia. Bardzo proszę o naprawienie oświetlenia ze względów bezpieczeństwa.

Nie pełne i trochę mylne oznakowane pionowe

2023-04-01 14:30:52
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Na ulicy Janowskiej ustawiony jest pionowy znak drogowy widoczny na zdjęciu. Brakuje bardzo na nim kierunkowskazu na Warszawę oraz Terespol. Mieszkam na Armii Krajowej i nie raz widać na tej ulicy...

Brak odblasków na moście

2023-03-29 20:03:33
uszkodzona infrastruktura
Ukończone

Brak odblasków na barierce mostu przez Krznę na Al. Tysiąclecia . Są one powybijane , proszę wstawić nowe.

Wielka Dziura ulica Twarda

2023-03-27 12:02:03
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Chciałbym zgłosić dwie duże dziury, na ulicy Twardej przed przystankiem autobusowym.

Plac Szkolny Dwór

2023-03-17 11:45:17
uszkodzona infrastruktura
Ukończone

Tragiczny stan nawierzchni przy wjeździe ze Szkolnego Dworu do ul. Moniuszki przy Banku Spółdzielczym. Można zgubić zderzak a prawie każdy samochód szoruje podwoziem o nawierzchnię. Należy ją w tym...

Nieodebrano śmieci (popiołu)

2023-03-16 14:54:05
śmieci
Ukończone

W dniu 15.03 nieodebrano frakcji popiołu. Adres: Biała Podlaska, ul. Stapińskiego 2.

Ubytki w nawierzchni

2023-03-16 10:10:39
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Proszę o naprawę ubytków w nawierzchni na ulicy Jagodowej (2-3 większe i kilka drobnych).

Niedrożne studzienki na moście

2023-03-15 08:43:16
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Ukończone

Niedrożne studzienki kanalizacyjne na moście Al. Jana Pawła przez co zbiera się woda na moście , chlapani są piesi na chodniku. Pod mostem z jednej ze studzienek prowadzona jest rura źle ułożona...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców