Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (2)

Pokaż

Wolontariusze

2021-05-30 11:16:58
zwierzęta
Ukończone

Witam serdecznie chciałbym się dowiedzieć czy psy które są wyprowadzane przez wolontariuszy nie powinny mieć założonych kagańców? I kolejna sprawa której nie da się zaakceptować to problem...

Od około sześciu dni biega duży pies...

2019-01-14 18:55:44
bezpańskie zwierzę
Ukończone

Od około sześciu dni biega duży pies bez obroży na ulicy Pokoju i 34 Pułku Piechoty. Szczególnie boją się go dzieci powracające ze szkoły.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców