Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (564)

Pokaż

niedziałające oświetlenie uliczne

2023-08-23 09:51:40
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Józefa Milcarka 14-16

Bezczynność

2023-08-22 20:05:29
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

W dniu dzisiejszym otrzymałem Witaj, usterka, którą obserwujesz została zaktualizowana. Kategoria: niedziałające oświetlenie uliczne Tytuł: Brak oświetlenia Status:...

Bez tytułu

2023-08-16 20:52:20
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Niedziałająca latarnia

2023-08-16 20:49:08
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Ostatnia latarnia przy ul. Beka (47-49)

Królowej Jadwigi 5 obok piekarni pomarańczowej

2023-08-08 16:42:38
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Witam, proszę o zaklejenie ubytków w jezdni które spory czas utrudniają jazdę autom. Jestem mieszkanką tego osiedla i codziennie przemierzam tą drogę z nadzieją, że nie uszkodze opony. Proszę o...

Niedziałająca latarnia

2023-08-05 16:58:24
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Chciałbym zgłosić, że od około tygodnia nie działa jedna z latarni na ul. Bolesława Chrobrego, znajdująca się między blokami o nr 3 i 5. Proszę o usunięcie awarii oświetlenia.

Nowo wybudowana droga

2023-08-02 13:02:12
drogi
Ukończone

Chcialbym zglosic ze na nowo wybudowanej drodze przy Sasie łączacej ul.Sidorską z ul. Łomaską zostal zrobiony parking klientow centrum handlowego SAS,samochody parkuja na ulicy zajmujac caly pas i...

Zarosnięta droga

2023-08-01 12:14:40
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Pas drogowy zarośnięty gałęziami krzaków wychodzących z działek okalających drogę.

Brak oznakowania zmiany wjazdu w ulice Sosnowa

2023-08-01 10:49:42
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Brak oznakowania zmiany wjazdu w ulice Sosnowa po dokonanej zmianie organizacji ruchu. Samochody wjeżdżające z ulicy Długiej z nadmierną prędkością wjeżdżają w ulicę sosnowa. Powoduje to zagrożenie...

Brak oświetlenia

2023-08-01 10:44:13
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Na ulicy Okreżnej niedziałające oświetlenie uliczne.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców