Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (4)

Pokaż

Deptak czy przelotówka dla samochodów ?

2024-03-12 13:12:37
problemy osób niepełnosprawnych związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

Strefa zamieszkania – strefa w ruchu drogowym, w której pieszy może się poruszać swobodnie po całej udostępnionej do użytku publicznego przestrzeni i ma pierwszeństwo przed pojazdami (kierujący musi...

Parkowanie równoległe

2021-11-08 10:22:27
problemy osób niepełnosprawnych związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

Nie wiedziałem gdzie wrzucić w odpowiedni wątek zagadnienie wiec zdecydowałem się na " problemy niepełnosprawnych...." Otóż chodzi o parkowanie przy kościele NMP na ul. Brzeskiej i problemy pieszych,...

zapadnięcie się kostki brukowej w chodniku

2021-03-02 15:00:40
problemy osób niepełnosprawnych związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

W chodniku na wysokości posesji położonej przy ul. 34 Pułku Piechoty nr 31, powstało niebezpieczne wgłębienie które może narazić przechodniów na upadek i ewentualne urazy cielesne szczególnie osób...

wysoki krawężnik przy chodniku

2019-08-02 21:49:49
problemy osób niepełnosprawnych związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

zgłoszenie dotyczy chodnika przy pętli autobusowej na ulicy Francuskiej. Poruszając się chodnikiem wchodząc na pętle jest krawężnik najazdowy, natomiast z drugiej strony już idąc na przejście dla...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.