Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (4)

Pokaż

Zator przez sygnalizację

2021-03-03 22:32:26
niesprawna sygnalizacja świetlna
Ukończone

Przez długo działającą sygnalizację świetlną która to jest wyłączana dopiero po godzinie 22:00 na skrzyżowaniu ulic Al. Jana Pawła i Narutowicza tworzą się niepotrzebne zatory na tym skrzyżowaniu....

Nie działa oświetlenie na drodze dojazdowej

2021-03-03 20:51:37
niesprawna sygnalizacja świetlna
Ukończone

Nie działa oświetlenie na drodze dojazdowej na wysokości ul. Sitnickiej jest to niebezpieczne podczas jazdy na rowerach i rolkach.

Nie działające oświetlenie drogowe

2021-01-14 09:10:56
niesprawna sygnalizacja świetlna
Ukończone

Od ponad 14 dni nic nie zostało zrobione w kwestii nie działającego oświetlenia ul Al. Solidarności w miejscowości Sielczyk.

Latarnie przy alejach 1000-lecia

2021-01-07 19:24:45
niesprawna sygnalizacja świetlna
Ukończone

Przy moście na AL. 1000-lecia kilka latarni jest zabezpieczonych taśmą ostrzegawczą i wystają z niej kable

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców