Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (556)

Pokaż

NAPRAWA JEŻDNI NA ULICY POLNE,J OD ULICY ALEJE JANA PAWŁA II DO ULICY KOSYNIERÓW

2023-05-30 08:35:11
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Proszę o naprawę wyrw i dziur przy ulicy Polnej od ulicy Aleje Jana Pawła II do ulicy Kosynierów . Na drodze są głębokie dziury i wyrwy , które powodują problem z przejazdem.

ul. Wąska

2023-05-27 08:00:30
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

Po zakończonej inwestycji " babskiego rynku " przy ul. Wąskiej na jezdni oraz chodniku zostało sporo kamieni. Albo inwestor nie uprzątnął terenu lub przeoczył ze względu na zaparkowane tam...

często gasnąca latarnia ul. Ludowej ( przy budynku nr 10)

2023-05-23 13:03:10
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Latarnia przy ul. Ludowej ( przy budynku nr 10) w nocy wielokrotnie gaśnie i zapala się ponownie. Prosimy o naprawę.

Dziura w jezdni

2023-05-19 10:39:37
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Na wysokości budynku Grzybowa 50 powstała niebezpieczna dziura w jezdni. Kawałki asfaltu i gruzu z powstałej dziury uderzają w zaparkowane w pobliżu samochody.

uszkodzona droga na ul. A. Fieldorfa

2023-05-19 07:57:07
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Uszkodzona droga na ul A. Fieldorfa. Dzieci nie mogą przejść przez błoto, mają trudności z jazdą na rowerze. Samochody też mają trudności z jazdą.

uszkodzona droga na ul. A. Fieldorfa

2023-05-19 07:57:01
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Uszkodzona droga na ul A. Fieldorfa. Dzieci nie mogą przejść przez błoto, mają trudności z jazdą na rowerze. Samochody też mają trudności z jazdą.

Wyłączone latarnie

2023-05-07 20:49:39
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Na ulicy Sarniej zostały wyłączone latarnie, przez co mieszkańcy nie mają oświetlenia

Uszkodzona nawierzchnia ul. Augusta Fieldorfa odcinek dojazdowy przy szeregowcach

2023-04-26 10:34:05
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Po każdorazowych opadach deszczu nawierzchnia drogi dojazdowej przy ul. Augusta Fieldorfa w rejonie między szeregowcami 13A i 11A staje się fragmentem pokrytym błotem. Pomimo tego, że droga co jakiś...

Dzikie wysypisko

2023-04-14 12:27:22
dzikie wysypisko
Ukończone

Proszę o uprzątnięcie dzikiego wysypiska z zaznaczonego miejsca na mapie. Bałagan jest od 4 miesięcy. Sytuacja cały czas się powtarza wg na kontenery z ubraniami obok.

Dzikie wysypisko

2023-04-14 12:27:01
dzikie wysypisko
Ukończone

Proszę o uprzątnięcie dzikiego wysypiska z zaznaczonego miejsca na mapie. Bałagan jest od 4 miesięcy. Sytuacja cały czas się powtarza wg na kontenery z ubraniami obok.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.