Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (4)

Pokaż

Drzewo na Kalinowej

2021-03-24 19:37:36
zieleń w pasie drogowym
Ukończone

Na ulicy Kalinowej przy skrzyżowaniu z ulicą Sokulską, w pasie drogowym rośnie sosna która zasłania światło latarni. Skoro mamy na tej ulicy latarnie to niech światło dociera do większej części drogi...

Nasadzenia pod linią energetyczną

2019-11-04 20:36:44
zieleń w pasie drogowym
Ukończone

Przy alei Tysiąclecia zostały nasadzone nowe drzewa, niestety 4 z nich zostały umieszczone pod liniami energetycznymi, czyli za kilka lat i tak zostaną wycięte. Proponuję przesadzić drzewka bliżej...

STOJĄCE DRZEWO

2019-09-03 14:28:29
zieleń w pasie drogowym
Ukończone

DĄB (3-CI OD SKRZYŻOWANIA WITOROSKA/ŁOMASKA), STOJĄCY NA CHODNIKU, PRZECHYLA SIĘ NA MOJĄ POSESJĘ, GAŁĘZIE ZAGRAŻAJĄ PRZEWODOM ELEKTRYCZNYM DOSTARCZAJĄCYM PRĄD DO DWÓCH BUDYNKÓW, SPADAJĄ NA CHODNIK I...

Drzewa zagrażające przewróceniem

2018-10-11 07:20:39
zieleń w pasie drogowym
Ukończone

Na koncu Dokudowskiej przy bramie na lotnisko po lewej stronie suche drzewa.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców