Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (4)

Pokaż

Połamane drzewa

2021-04-07 11:24:17
przewrócone drzewo
Ukończone

Na ścieżce rowerowej od kładki na Mickiewicza do Al. Tysiąclecia przy nowych nasadzeniach przy rzece są już połamane drzewa.

Kikuty starych drzew

2021-03-22 13:27:29
przewrócone drzewo
Ukończone

Tak wyglądają kikuty starych dorodnych drzew w samym centrum miasta ściętych około 7 lat temu bez nasadzenia nowych w tym miejscu. Na przeciwko sklepu Sawko na Janowskiej oraz tak samo na przeciwko w...

Zniszczone nowe nasadzenia

2021-03-17 10:53:30
przewrócone drzewo
Ukończone

Zniszczono nowe młode drzewa wzdłuż Al. Armii Krajowej

Dwa suche drzewa zagrażają bezpieczeństwu na ul.Dokudowskiej

2018-10-01 16:23:33
przewrócone drzewo
Ukończone

Witam, Na ulicy Dokudowskiej, po stronie terenu PKP, ale tuż przy ogrodzeniu są dwa suche, duże drzewa. Zagrażają one bezpieczeństwu zarówno dla pieszych jak i samochodów ponieważ za chwilę się...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców