Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (28)

Pokaż

Niszczenie pasa zieleni przy ul. Beka

2022-02-24 08:40:03
inne
W realizacji

Dzień dobry, Przy ul. Józefa Beka 4 znajduje się pas zieleni odgradzający parking bloku od jezdni, rosną tam drzewa, krzewy, niestety od kilku miesięcy są systematycznie niszczone. Część została...

Szpecąca reklama

2021-10-22 18:55:54
inne
W realizacji

W samym środku miasta przy Urzędzie Miasta oraz Poczcie wisi sobie taka to reklama na odnowionej kamienicy przy miejscu historycznym. Chyba nie wymaga to komentarza jak ona tam pasuje. Pragnę...

Brak oznakowania drogowego

2022-09-23 11:23:49
inne
Ukończone

Zwracam się z prośbą o przeprowadzenie badań mających na celu ustalenie zasadności postawienia znaku d-42 ,,obszar zabudowany" lub znaku B-33 ,,ograniczenie prędkości" . oraz na o przeprowadzenie...

Zwisające gałęzie wzdłuż drogi rowerowej

2022-07-16 12:37:55
inne
Ukończone

Ul. Janowska na wysokości cmentarza lecz od drugiej strony jezdni gałęzie zwisają nad chodnikiem i ścieżką rowerową.

Obwodnica południowa miasta

2022-05-13 09:31:41
inne
Ukończone

Południowa obwodnica miasta W związku z zakończeniem prac przebudowy osiedlowej ulicy Zielonej zwracamy się z prośbą o oznakowanie ulicy oraz założenie progów zwalniających. Warunki założenia...

Obwodnica południowa miasta

2022-03-24 16:12:10
inne
Ukończone

W UM uzyskałam informację , iż ulica Zielona jest nadal placem budowy . Proszę o informację ,dlaczego z ul. Stodolna samochody mają prawo wjazdu na ul. Zieloną ,czyżby deficyt znaków...

c.d. Południowa obwodnica miasta

2021-10-15 05:49:27
inne
Ukończone

Mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich użytkowników ulicy Zielonej, zwracamy szczególną uwagę na fakt, iż w wyniku intensywnego ruchu samochodowego przy zmniejszonej odległości domu od jezdni ,...

Obwodnica południowa miasta

2021-10-14 18:48:25
inne
Ukończone

Sprawa : przebudowa osiedlowej ulicy Zielonej Stwierdzamy , iż zmiany wprowadzone tuż przed rozpoczęciem przebudowy ww. ulicy, niestety nie polepszą warunków życia mieszkańców . Zgodnie z...

Informacja dla wszystkich mieszkańców o sposobie załatwienie problemu

2021-10-14 11:12:08
inne
Ukończone

Zgodnie z regulaminem aplikacji "Zgłoś problem", administrator rozpatrzy zgłoszenie w ciągu 10 dni od jego otrzymania, po czym powiadomi zgłaszającego o wyniku rozpatrzenia zgłoszenia na adres e-mail...

Brak oświetlenia

2021-09-29 22:34:19
inne
Ukończone

Witam serdecznie chciałbym zwrócić uwagę na problem braku jakiegokolwiek oświetlenia przy ulicy Olszowej. Nasze dzieci wracając ze szkół poprostu boją się czy nie można postawić kilka latarni? Po...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców