Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (23)

Pokaż

ulica Francuska zadymiona z posesji 87/89

2020-03-18 14:40:53
palenie śmieci
W realizacji

Tak wyglądała dzisiaj 18 marca 2020 ulica Francuska w okolicach sklepu spożywczego.Prosimy o pomoc, bo to jest codzienność, mimo, że trudno w tym roku mówić o ostrej zimie.... Strach wyjść z domu!...

ul. Francuska 87, oraz 98.

2020-03-18 14:31:09
palenie śmieci
W realizacji

Tak w dniu 18 marca 2020r.od godz.7 do 9 tej. wyglądała ulica Francuska zadymiona z posesji 87, oraz 89. Nagminnie, już od kilku lat spalane są tam śmieci , a woń palonego plastiku nie pozwala wyjść...

Powódź śmieci

2020-03-05 19:27:35
przepełniony kosz
W realizacji

Przepełniony kosz na przystanku autobusowym Narutowicza 1, rozsypane śmieci i pety po całym terenie przystanku.

Melina

2020-01-28 13:18:28
dzikie wysypisko
W realizacji

Aleja Jana Pawła II (Informacja odnosząca się do wcześniejszego zgłoszenia o tej samej nazwie ) tak jak na mapie ,jeżeli chodzi o straż miejską niestety nie raz nie ma czasu na zgłaszanie a do zadań...

zebrane śmieci z terenu miasta

2019-12-12 11:55:29
dzikie wysypisko
Ukończone

proszę o zabranie śmieci zebranych z terenów miejskich, przyległych do osiedla przy ul Żeromskiego.

palenie smieci

2019-10-19 15:15:21
palenie śmieci
Ukończone

ogrody działkowe trują nagminne spalanie smieci , na ul Rzecznej smród i dym , zerowa reakcja SM , dlaczego ogody nie sa objęte ustawą smieciową , a tyle się mówiło i mówi o czystym powietrzu ...

Al. Solidarności zasypana śmieciami

2019-07-16 20:51:56
śmieci
Ukończone

Proszę o interwencję i zajęcie się zalegającymi na trawnikach, poboczach i w rowach smiecmi które leżą niesprzatane od bardzo długiego czasu. Ci z tego, że ścinania jest trawa jak porzucone tam...

Zebrane śmieci

2019-05-21 21:24:26
dzikie wysypisko
Ukończone

W ramach inicjatywy własnej mieszkańców postanowiono oczyścić że śmieci część ul. Armii Krajowej od skrzyżowania z ul. Lipową w kierunku osiedla Romaniuka. Zebrane śmieci zostały złożone 150 m od...

Posprzątany teren

2019-04-02 18:16:52
dzikie wysypisko
Ukończone

Zirganizowano wspolne zbieranie śmieci. W zwiazku z powyższym proszę o zabranie worków i nie tylko smieci zebranymch podczas wspolnej akcji mieszkańców tej okolicy soacerujacych po tym terenie....

uprzątnięcie zebranych z terenów zielonych śmieci

2019-04-01 09:39:32
dzikie wysypisko
Ukończone

proszę o uprzątnięcie śmieci, które zostały zebrane w jedno miejsce po uporządkowaniu dzikiego wysypiska. przedłożenie Witosa na wprost ogródków działkowych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców

Komunikat w sprawie wznowienia bazpośredniej obsługi mieszkańców w Urzędzie Miasta Białodlaska od 25 maja 2020