Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (112)

Pokaż

brak znaku drogowego

2018-09-02 10:50:52
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Na wjeździe do podziemnego garażu na ul. Fieldorfa, na tzw. osiedlu Romaniuka/ oś. Podmiejska, brak jest znaku o wysokości wjazdu do garażu podziemnego. Każdy wjazd grozi wypadkiem. Jest znak o...

Ścieżka rowerowa

2018-08-31 15:23:03
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

W załączniku przesyłam zdjęcie ścieżki rowerowej przy ul. Północnej. Jak wynika ze zdjęcia stan ścieżki pozostawia wiele do życzenia. W dużej części jest zarośnięta i to nie tylko w miejscu...

nieczytelny znak drogowy

2018-08-29 09:57:22
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Na skrzyżowaniu Warszawskiej i Kilińskiego jest nieczytelny (wyblaknięty i zakryty krzewami) znak drogowy D-5 Pierwszeństwo na zwężonym odcinku drogi. Podczas zamkniętego odcinka Warszawskiej, ul....

zaśmiecony teren

2018-08-28 13:54:24
dzikie wysypisko
Ukończone

w przydrożnym rowie pełno śmieci, nikt tego nie sprząta do wielu miesięcy

Satanistyczny bohomaz

2020-01-28 11:37:16
uszkodzona infrastruktura
Poza uprawnieniami

Kolejny okaz beztalencia lokalnych imbecyli . Jak czują duszę artystów to niech na płótnie malują a nie demony w miejscu publicznym do tego na słupach ciepłowni...

Pornografia nieopodal przedszkola !

2020-01-28 11:34:25
uszkodzona infrastruktura
Poza uprawnieniami

Jacyś młodociani zboczeńcy postanowili obrażając jakąś osobę dać upust swojej erotycznej fantazji i zboczeniom rysując coś takiego ...przechodzi to wszelki głos krytyki ,proszę o jak najszybsze...

wystające pręty metalowe

2019-10-18 09:40:49
uszkodzona infrastruktura
Poza uprawnieniami

w Parku Radziwiłła w części ogrodu włoskiego w labiryncie z bukszpanu od strony rzeki jest wiele wystających prętów stanowiących zagrożenie szczególnie dla dzieci przy ew. potknięciu się lub...

fruwające śmieci

2019-07-11 08:02:55
dzikie wysypisko
Poza uprawnieniami

Dzień dobry, w miejscu zaznaczonym na czerwono na załączonej mapie zalegają śmieci. Powodem jest jeden kontener na śmieci (zaznaczony na żółto), z którego korzysta 11 bloków!!! przez co kontener...

motocykliści nocą

2019-07-04 14:08:07
zakłócanie spokoju
Poza uprawnieniami

W godzinach nocnych tj ok 22-23 motocykliści urządzają sobie kilkunastominutowe rajdy po ulicach Białej Podlaskiej (Janowska, Sobieskiego,Armi Krajowej,A.Fedorowicz i obwodnica miasta) Uciążliwy dla...

szukający wlaz

2019-06-10 19:15:20
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Poza uprawnieniami

stukajacy metalowy wlaz

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.