Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (7)

Pokaż

Proszę odśnieżenie chodnika przy Alei Solidarności

2021-02-11 09:37:44
odśnieżanie
Ukończone

Witam, od przynajmniej 2 tygodni jest nieodśnieżony chodnik przy Aleii Solidarności. Ciężko jest dochodzić do przystanków autobusowych. Głównie chodzi o chodnik przy przystanku w stronę miasta a nie...

parking i ulica

2021-02-09 17:53:45
odśnieżanie
Ukończone

proszę o odśnieżenie ul.Reja od ul.Kościuszki do śmietnika przy ulicy Reja 6 łącznie z parkingiem

Józefa Beka 25

2021-02-09 13:25:18
odśnieżanie
Ukończone

Prosze o odśniezenie całej ulicy Józefa Beka.

Lodowisko na ul. Ceglanej

2021-02-05 14:19:47
odśnieżanie
Ukończone

Na nieutwardzonym odcinku ulicy Ceglanej jest bardzo ślisko, przewróciłem się, na szczęście nic mi się nie stało. Zgodnie z art. 20 pkt 4 ustawy o drogach publicznych (Dz.U.2020.470 t.j.), utrzymanie...

Braci Horaczyńskich

2021-02-04 09:58:57
odśnieżanie
Ukończone

Bardzo proszę o odśnieżenie z mokrego śniegu ulicy Braci Horaczyńskich . Mieszkam na końcu ulicy gdzie wszystkie samochody zawracają . Powstały duże koleiny. Jest problem z wyjazdem z posesji przez...

Prośba o interwencję

2019-01-23 09:31:09
odśnieżanie
Ukończone

Zawiadamiam Państwa i proszę o interwencję. Mieszkańcy ulicy Sienkiewicza w Białej Podlaskiej, właściciele nieruchomości przylegających do chodnika nie realizują obowiązku odśnieżania, co skutkuje...

ul. Kolejowa

2019-01-16 07:45:04
odśnieżanie
Ukończone

Dlaczego chodniki na ulicy Kolejowej nie są odśnieżane? Kto odpowiada za te tereny?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.