Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (210)

Pokaż

Zbierająca się woda opadowa

2019-09-26 14:54:35
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Ukończone

Po każdym opadzie deszczu zbiera się pokaźna kałuża. Studnie chłonne są zasypane piachem/ziemia. Przez stojącą od kilku lat wodę zniszczona została część nawierzchni asfaltowej ulicy...

Dziura na terenie należącym do miasta

2019-09-20 09:12:09
uszkodzona infrastruktura
Ukończone

W poprzednim roku był robiony ten fragment drogi, jednak znów pojawiła się dziura - przy bramie wjazdowej na osiedle. Prośba, aby w tym roku znów wyrównać ten fragment. Działka nr 1175/6 należąca do...

Porzucony pojazd marki Audi

2019-09-11 21:28:15
porzucony pojazd
Ukończone

Witam, proszę o interwencję w sprawie porzuconego auta marki Audi 80 na parkingu przy ulicy Radziwiłłowskiej od szczytu bloku Zygmunta Starego 15. Auto nosi znamiona auta porzuconego, stoi ponad rok,...

Uszkodzony znak na wysepce na ul. sobieskiego

2019-09-09 13:40:04
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Przewrócony znak na wysepce przy ul. Sobieskiego obok Bricomana.

Krzaki zasłaniają sygnalizator świateł skrzyżowania

2019-09-07 08:33:26
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Proszę o interwencję na ulicy Narutowicza. Dojeżdżając do Al. 1000-lecia prawy sygnalizator świateł skrzyżowania na Narutowicza jest zasłonięty krzakami i niewidoczny dla kierowców - wyłania się z...

powiększająca się wyrwa

2019-09-06 11:13:47
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Ulica Zygmunta Augusta jest częściowo asfaltowa i częściowo z kostki. W miejscu połączenia tych dwóch nawierzchni powstała spora dziura, która jak wiadomo pod wpływem sporego ruchu kołowego powiększa...

porzucony pojazd marki Audi

2019-09-05 10:29:52
porzucony pojazd
Ukończone

Audi stoi ponad rok nieruszane, bez powietrza z urwanym tłumikiem. Zarośnięte trawą miejsce parkingowe oznacza że auto stoi długo, a miejsce parkingowe jest nieużywane przez innych kierowców. Jestem...

STOJĄCE DRZEWO

2019-09-03 14:28:29
zieleń w pasie drogowym
Ukończone

DĄB (3-CI OD SKRZYŻOWANIA WITOROSKA/ŁOMASKA), STOJĄCY NA CHODNIKU, PRZECHYLA SIĘ NA MOJĄ POSESJĘ, GAŁĘZIE ZAGRAŻAJĄ PRZEWODOM ELEKTRYCZNYM DOSTARCZAJĄCYM PRĄD DO DWÓCH BUDYNKÓW, SPADAJĄ NA CHODNIK I...

drzewo przy przejściu dla pieszych

2019-09-02 11:35:42
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Witam,bardzo proszę o przyjrzenie się drzewu które stoi przy skrzyżowaniu ulic Jana Pawła/Stefana Wyszyńskiego/Parkowa przy samych pasach do przejścia.Owe drzewo w słoneczny dzień (lecz nie tylko...

Po lewej stronie Ul. Pocztowej (tej co...

2019-09-01 12:59:53
uszkodzony chodnik
Ukończone

Po lewej stronie Ul. Pocztowej (tej co jest Urząd Miasta) na tyłach Poczty jest na chodniku studzienka kanalizacyjna i w około jest nierówno ułożona kostka brukowa. Proszę o naprawę w związku z...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.