Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (17)

Pokaż

Rozbite szkło, metalowe elementy i brudno Pileckiego 32

2021-05-11 12:12:38
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

Rozbite szkło, metalowe elementy i brudno Pileckiego 32 na ulicy z kostki brukowej. Nie jest ona sprzątana. Leży szkło i inne śmieci.

Dziadopraking na trawniku

2021-04-25 13:05:07
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

Chyba czas zacząć myśleć w Białej wzorem innych miast słupki które ograniczają parkowanie gdzie popadnie i gdzie wolne. Tak dla przykładu wygląda na ul. Brzeskiej pas zieleni

Proszę odśnieżenie chodnika przy Alei Solidarności

2021-02-11 09:37:44
odśnieżanie
Ukończone

Witam, od przynajmniej 2 tygodni jest nieodśnieżony chodnik przy Aleii Solidarności. Ciężko jest dochodzić do przystanków autobusowych. Głównie chodzi o chodnik przy przystanku w stronę miasta a nie...

Prosze o odśniezenie całej ul,Reja

2021-02-09 23:17:59
odśnieżanie i oczyszczanie dróg
Ukończone

Prosze o odśniezenie całej ul,Reja , nie można przejechać samochody zakopują się a piesi na chodniku uciekają przed slizgającymi się pojazdami ..Tragedia wisi na włosku

parking i ulica

2021-02-09 17:53:45
odśnieżanie
Ukończone

proszę o odśnieżenie ul.Reja od ul.Kościuszki do śmietnika przy ulicy Reja 6 łącznie z parkingiem

Józefa Beka 25

2021-02-09 13:25:18
odśnieżanie
Ukończone

Prosze o odśniezenie całej ulicy Józefa Beka.

Pileckiego

2021-02-08 15:17:46
odśnieżanie i oczyszczanie dróg
Ukończone

Gruba warstwa lodu na chodniku przy ul. Pileckiego 32 - brak posypania piaskiem.

Lodowisko na ul. Ceglanej

2021-02-05 14:19:47
odśnieżanie
Ukończone

Na nieutwardzonym odcinku ulicy Ceglanej jest bardzo ślisko, przewróciłem się, na szczęście nic mi się nie stało. Zgodnie z art. 20 pkt 4 ustawy o drogach publicznych (Dz.U.2020.470 t.j.), utrzymanie...

Braci Horaczyńskich

2021-02-04 09:58:57
odśnieżanie
Ukończone

Bardzo proszę o odśnieżenie z mokrego śniegu ulicy Braci Horaczyńskich . Mieszkam na końcu ulicy gdzie wszystkie samochody zawracają . Powstały duże koleiny. Jest problem z wyjazdem z posesji przez...

ul Narutowicz przysranek nr 2

2021-01-28 19:42:57
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

Hałdy śniegu na chodniku ,oczyszczony tylko kawałek zatoczki , jadę 27 stycznia linią A z Al. 1000 lecia godz 15,16 w kierunku warszawskiej przed nami autobus linii H,który zajmuje zatoczkę...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców