Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (560)

Pokaż

NAPRAWA ULICY FIELDORFA OD ULICY PODMIEJSKIEJ DO KOŃCA ULICY FIELDORFA PRZY SZEREGOWCACH

2023-03-03 09:37:55
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Proszę o naprawę, wyrównanie ulicy Fieldorfa od ulicy Podmiejskiej do końca ulicy Fieldorfa przy szeregowcach. Na drodze są głębokie jamy, które powodują problem z przejazdem.

Oswietlenie uliczne

2023-02-27 13:07:29
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Na początku ul, Kruczkowskiego między domem nr 2 a 3 jest uszkodzona latarnia, nie świeci się światło.

ulica Niemcewicza

2023-02-26 19:22:14
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Nadal nie działa oświetlenie ulicy Niemcewicza , od długiego czasu nie święcą latarnie w okolicy budynku nr 13 i 5

Niedziałające latarnie

2023-02-26 18:38:43
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Od kilku dni na ulicy sowiej nie świecą latarnie uliczne.

Okresowo (np. przez 2 godz. - póżniej...

2023-02-24 12:08:30
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Okresowo (np. przez 2 godz. - póżniej załączy się na 1 godz. ) nie działa oświetlenie uliczne

Na ulicy Łąkowej nie działa jedna z latarń

2023-02-22 10:27:55
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Na ulicy Warszawskiej pomiędzy ulicami...

2023-02-20 11:53:32
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Na ulicy Warszawskiej pomiędzy ulicami Alteryjska a Kopernika nie działa oświetlenie uliczne, około 9 latarni.

ul. ŻEROMSKIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2023-02-18 18:03:51
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

W dalszym ciągu nie działa oświetlenie ulicy Żeromskiego na odcinku od Al.Jana Pawła II do Ronda Bialczanek !!!. Co się jeszcze musi stać, jaka tragedia musi się wydarzyć żeby oświetlenie ulicy...

Latarnia oświetla ścianę

2023-02-15 21:31:44
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

W ten sposób pod mostem na Al. Jana Pawła jak na zdjęciu latarnia mimo wcześniejszego jej nastawienia oświetla ścianę mostu zamiast ścieżkę rowerową

Most Na Krznie ul. Łomaska oraz Tysiąclecia brak odblasków na barierce.

2023-02-13 14:17:08
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Na moście na rzece Krznie przy Al.Tysiąclecia oraz Łomaskiej brakuje odblaskowych świateł. Są one powybijane. Most został oddany wraz z tymi odblaskami a teraz ich brak. Proszę o uzupełnienie gdyż...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.