Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (31)

Pokaż

Na końcu ul. Szumowej pod lasem leżą...

2024-02-28 20:21:43
dzikie wysypisko
Ukończone

Na końcu ul. Szumowej pod lasem leżą opony samochodowe oraz inne śmieci od co najmniej dwóch tygodni. W tym miejscu nagminnie są przywożone autami i wyrzucane śmieci, które są często zbierane przez...

Ul Francuska na przeciw Armii Krajowej

2024-02-08 21:58:56
dzikie wysypisko
Ukończone

Zgłaszam zaśmieconą buteklamu,puszkami i innymi śmieciami łąkę przy Francuskuej na przeciw budowy Armii Krajowej . Drugie zaśmiecone miejsce ...na początku ul. Francuskiej przy budowie nowej...

ul. Wąska

2023-12-14 22:04:09
dzikie wysypisko
Ukończone

Pod schodami za budynkiem " babskiego rynku " w workach od tygodnia leżą nieuprzątnięte śmieci

Dzikie wysypisko

2023-04-14 12:27:22
dzikie wysypisko
Ukończone

Proszę o uprzątnięcie dzikiego wysypiska z zaznaczonego miejsca na mapie. Bałagan jest od 4 miesięcy. Sytuacja cały czas się powtarza wg na kontenery z ubraniami obok.

Dzikie wysypisko

2023-04-14 12:27:01
dzikie wysypisko
Ukończone

Proszę o uprzątnięcie dzikiego wysypiska z zaznaczonego miejsca na mapie. Bałagan jest od 4 miesięcy. Sytuacja cały czas się powtarza wg na kontenery z ubraniami obok.

Nowa ścieżka wzdłuż rynsztoku

2023-01-17 10:47:15
dzikie wysypisko
Ukończone

Jazda po nowej ścieżce rowerowej wzdłuż " rur " za ulica Kąpielową na wschód to jazda przez wysypisko śmieci. Wszędzie butelki , rozrzucony gruz oraz mnóstwo śmieci. Skoro już zachęca się mieszkańców...

Dzikie wysypisko

2022-03-22 10:43:58
dzikie wysypisko
Ukończone

Proszę o uprzątnięcie dzikiego wysypiska z zaznaczonego miejsca na mapie. Od Alei 1000-lecia na zachód wzdłuż kanałku

śmieci

2022-03-17 11:04:51
dzikie wysypisko
Ukończone

Proszę o zabranie śmieci, które zostały zebrane w jednym miejscu z pobliskiego niezagospodarowanego terenu miejskiego. Lokalizacja ok 200m od ulicy Żeromskiego, teren między ulicą Józefa Beka i...

Zaśmiecony teren

2022-03-02 11:09:30
dzikie wysypisko
Ukończone

Cała okolica jest strasznie zaśmiecona za budynkiem Janowska 13a

Rynsztok

2021-12-06 11:37:51
dzikie wysypisko
Ukończone

Przy przejściu z Parki Radziwiłła do pawilonu przy ul. Żurawiej nagromadziła się kupa śmieci.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców