Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (15)

Pokaż

Most al. Jana Pawła

2023-09-21 09:43:01
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Ukończone

Tak wygląda system odwadniający pod mostem na al. Jana Pawła. Do tego studzienki kanalizacyjne na samym moście są zatkane szlamem i piaskiem przez co zbiera się na nim woda.

Kanalizacja deszczowa

2023-06-22 14:20:27
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Ukończone

Dzień dobry w zgłoszeniu problemu pod linkiem https://bialapodlaska.pl/zglos-problem/zobacz/567 widnieje status Ukończone, chciałbym zapytać co oznacza zakończone skoro nie zauważyłem żeby były...

Kanalizacja deszczowa

2023-06-17 06:07:42
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Ukończone

Dzień dobry, przed wjazdem na posesję Akademicka 69 po każdym deszczu stoi bardzo duża kałuża, każdy przejeżdżający pojazd powoduje fontannę brudnej wody wraz z błotem, które to ląduje na moim nowo...

Niedrożne studzienki na moście

2023-03-15 08:43:16
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Ukończone

Niedrożne studzienki kanalizacyjne na moście Al. Jana Pawła przez co zbiera się woda na moście , chlapani są piesi na chodniku. Pod mostem z jednej ze studzienek prowadzona jest rura źle ułożona...

Zalana ulica

2022-07-06 08:38:10
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Ukończone

Proszę o udrożnienie studzienek chłonnych na ulicy Ludowej przy każdorazowych opadach deszczu ulica jest notorycznie zalana bez możliwości przejścia. Z części podwórek nie ma możliwości wyjścia. Jest...

Uszkodzona studzienka

2022-04-21 08:48:12
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Ukończone

Przy ul Sławacińskiej, przy końcu miasta jest uszkodzona obudowa studzienki. Powstała dziura może uszkodzić zawieszenie samochodu przy najechaniu na nią.

Niedrożna studzienka kanalizacyjna

2021-08-06 17:29:44
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Ukończone

W okolicy nieruchomości przy ul. Zagrodowej 30 kałuże na szerokość całej jezdni. Niedrożne studzienki kanalizacyjne.

Niedrożna studzienka kanalizacyjna

2021-08-05 14:40:05
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Ukończone

Niedrożna studzienka kanalizacyjna, duża kałuża od tygodnia.

Rów melioracyjny

2021-05-30 10:45:28
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Ukończone

Zgłaszam zarośnięty rów melioracyjny na ulicy Powstańców, pomiędzy działkami numer 2 i 4. Rów jest zarośnięty trawą i zapchany odpadami np. liśćmi i trawą. Wszystko to uniemożliwia odpływ wody z...

Odwodnienie na DDR pod mostem

2021-01-22 09:48:13
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Ukończone

Ze studzienki kanalizacyjnej z mostu woda spływa bezpośrednio pod most tworząc potok który zalewa ścieżkę dla rowerów. Rura odwodniająca peszel która jest tam zainstalowana w ogóle nie spełnia swojej...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.