Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (3)

Pokaż

Bulwary nad Krzną

2021-02-06 08:55:54
przepełniony kosz
Ukończone

Przepełnione kosze na śmieci kolejny raz wysypują się z pojemników na odcinku od Al.Jana Pawła do al.Tysiaclecia

przepełnione kosze na śmieci

2020-09-08 08:30:14
przepełniony kosz
Ukończone

Przy nowopowstałej ścieżce rowerowej wzdłuż Krzny są dwa przepełnione kosze na śmieci. Jeden od strony ogródków działkowych, drugi za kładką (wjazd od ul. Mickiewicza). Proszę o opróżnienie, bo...

Powódź śmieci

2020-03-05 19:27:35
przepełniony kosz
Ukończone

Przepełniony kosz na przystanku autobusowym Narutowicza 1, rozsypane śmieci i pety po całym terenie przystanku.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.