Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (12)

Pokaż

Piach po zimie i sól przy krawężnikach

2022-03-22 10:48:08
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

Po zimie przy większości głównych ulic przy krawężnikach w mieście zalega sól i piach. Już chyba pogoda i sezon na uprzątnięcie tego

Zaśmiecony teren

2022-02-11 15:12:25
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

W szczycie budynku przy ul. Sidorskiej 1 od strony CH SAS jest zanieczyszczony teren należący do Gminy Miejskiej. Porozrzucane śmieci, składowane są śmieci wielkogabarytowe

Reklamy reklamy....

2021-11-22 10:39:16
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

Wybrałem jeden spośród setek przykładów reklam w naszym mieście. Poszarpane stare reklamy wiszace na różnych płotach i ogólnie gdzie się da tzw. "wolna amerykanka" Czy w tym mieście ktoś zajmuje...

Rynsztok na Fieldorfa

2021-09-14 09:36:48
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

Na ul. Fieldorfa na północ od Armii Krajowej zalegają duże ilości piasku nawiezionego przez samochody z nieutwardzonej dalszej części drogi. Piasek zapchał studzienki ściekowe przez co woda nie może...

Rozbite szkło, metalowe elementy i brudno Pileckiego 32

2021-05-11 12:12:38
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

Rozbite szkło, metalowe elementy i brudno Pileckiego 32 na ulicy z kostki brukowej. Nie jest ona sprzątana. Leży szkło i inne śmieci.

Dziadopraking na trawniku

2021-04-25 13:05:07
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

Chyba czas zacząć myśleć w Białej wzorem innych miast słupki które ograniczają parkowanie gdzie popadnie i gdzie wolne. Tak dla przykładu wygląda na ul. Brzeskiej pas zieleni

ul Narutowicz przysranek nr 2

2021-01-28 19:42:57
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

Hałdy śniegu na chodniku ,oczyszczony tylko kawałek zatoczki , jadę 27 stycznia linią A z Al. 1000 lecia godz 15,16 w kierunku warszawskiej przed nami autobus linii H,który zajmuje zatoczkę...

Armii Krajowej

2021-01-12 11:16:50
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

Al. Armii Krajowej od ul.Fieldorfa do końca Armii Krajowej zalegają duże ilości piachu/soli oraz małych kamyczków

czy to autokomis ? czy parking publiczny ?

2019-09-26 19:36:07
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

Witam, strasznie mnie irytuje brak miejsca parkingowego wzdłuż ulicy Sidorskiej na wysokości firmy Conkret, Komfort i Bank Raiffeisen, ponieważ parking przylegający do ulicy jest zastawiony autami z...

schody

2019-01-31 12:15:16
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

do kogo należy odśnieżanie schodów prowadzących od przejścia dla pieszych przy ulicy Brzeskiej do dworca autobusowego Garden w Białej Podlaskiej od początku zimy schody są bardzo...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.