Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (325)

Pokaż

Białka

2020-10-02 07:58:50
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

zgłaszam problem z oświetleniem obwodnicy od ul.Północnej do ul.Solidarności.latarnie zapalają sie później 0 1,5 godz. niż pozostałe na innych odcinkach.obecnie przy budowie ronda jest wzmożony ruch...

Zbyt późna godzina włączenia oświetlenia ulicznego.

2020-09-16 20:02:05
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Bardzo proszę o zmianę godziny włączenia oświetlenia na ulicy Żeromskiego. Obecnie lampy włączają się około godziny 20 czyli prawie półtorej godziny po zachodzie słońca. Pozdrawiam

przepełnione kosze na śmieci

2020-09-08 08:30:14
przepełniony kosz
Ukończone

Przy nowopowstałej ścieżce rowerowej wzdłuż Krzny są dwa przepełnione kosze na śmieci. Jeden od strony ogródków działkowych, drugi za kładką (wjazd od ul. Mickiewicza). Proszę o opróżnienie, bo...

brak podwójnej ciągłej

2020-07-26 09:11:44
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Proszę o interwencję i namalowanie pasów na skrzyżowaniu ulic Królowej Jadwigi i Radziwiłłowskiej. Wjazd na ulicę Radziwiłłowską jest bardzo wąski i przechodzi w zakręt, a kierowcy wyjeżdżający z tej...

latarnia przy ulicy Jagodowej

2020-07-24 10:54:35
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

od 2 miesięcy nie działa oświetlenie przy ul.Jagodowej na odcinku od ul.Twardej oświetlające m.jn. wejście do posesji nr 15.

Niedziałająca latarnia

2020-07-08 08:11:04
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Nie działa latarnia przy chodniku

przycinka krzaków na ścieżce rowerowej

2020-07-08 08:02:15
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Bardzo proszę o przycięcie krzaków wychodzących na ścieżkę rowerową przy al. Tysiąclecia pomiędzy ul. Narutowicza a dawnym przystaniem MZK "na żądanie". Wystająca roślinność bardzo utrudnia...

Nieskoszone zarośla

2020-07-01 19:48:26
inne
Ukończone

bardzo proszę o wykoszenie w całości terenu należącego do miasta znajdującego się na osiedlu domów. trawa została skoszona tylko wzdłuż drogi. Osiedle zamieszkują rodziny z małymi dziećmi, które...

Zwisające gałęzie drzewa

2020-06-08 09:57:23
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Gałęzie dębu przeszkadzają w swobodnym przejściu chodnikiem na ul. Drzewieckiego pomiędzy ulicami Milcarka a Witoszyńskiego

latarnia

2020-05-26 15:17:22
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Nie działa latarnia przy ulicy Sidorskiej nr 8 ( środkowa).

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.