Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (8)

Pokaż

Porzucony pojazd marki Audi

2019-09-11 21:28:15
porzucony pojazd
W realizacji

Witam, proszę o interwencję w sprawie porzuconego auta marki Audi 80 na parkingu przy ulicy Radziwiłłowskiej od szczytu bloku Zygmunta Starego 15. Auto nosi znamiona auta porzuconego, stoi ponad rok,...

porzucony pojazd marki Audi

2019-09-05 10:29:52
porzucony pojazd
W realizacji

Audi stoi ponad rok nieruszane, bez powietrza z urwanym tłumikiem. Zarośnięte trawą miejsce parkingowe oznacza że auto stoi długo, a miejsce parkingowe jest nieużywane przez innych kierowców. Jestem...

Porzucony pojazd

2019-01-21 08:49:12
porzucony pojazd
Ukończone

Porzucony pojazd, brak powietrza we wszystkich kołach. Pojazd utrudnia przejazd.

porzucony samochód

2018-10-06 13:19:09
porzucony pojazd
Ukończone

Na parkingu przy ulicy Terebelskiej 49a stoi od jakiegoś roku woldzwagen polo o nr rej LB 58512 z otwarta szyba od strony kierowcy.

Porzucony pojazd

2018-08-20 15:13:59
porzucony pojazd
Poza uprawnieniami

Pojazd porzucony od minimum roku. Dane samochodu: Mazda 626, nr rej.: WPI 1NY1.

Porzucony pojazd.

2019-07-29 13:02:04
porzucony pojazd
Odmowa

Porzucony pojazd od kilku miesięcy na terenie należącym do Gminy Miejskiej, zaparkowany przy bloku Spółdzielni (blok Terebelska 49B). Zielone Audi kombi A4 1,9TDI.

Porzucony pojazd Terebelska 49B

2019-05-16 14:02:08
porzucony pojazd
Odmowa

Pojazd stoi ze wskazanym miejscu od kilku miesięcy. Brak lusterka od strony kierowcy. Opel. nr rej.: LB68813.

Pojazd został porzucony trzy lata temu....

2019-04-12 13:29:52
porzucony pojazd
Odmowa

Pojazd został porzucony trzy lata temu. Pojazd stoi pomiędzy blokami ul. Janowska 76 i Ul. Jana III Sobieskiego 1. Działka nr 363/30. Nr rejestracyjny FET 241 /kraj zarejestrowania Litwa/.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.