Aplikacje

Aplikacja mobilna prowadząca turystę po najbardziej atrakcyjnych miejscach w Białej Podlaskiej i w jej okolicach jest kompleksowym przewodnikiem, w którym znaleźć można najpotrzebniejsze informacje. Zawiera ona obszerną bazę obiektów sportowo-rekreacyjnych, zabytków, muzeów, parkingów, pubów i lokali gastronomicznych, stacji paliw, parkingów czy też miejsc z przeznaczeniem dla rodzin z dziećmi. Obiekty posiadają dane teleadresowe, zdjęcie oraz opis, a dzięki wykorzystaniu technologii GPS z łatwością można je odnaleźć mapie i wyznaczyć do nich drogę.

Technologia GPS ułatwia też poruszanie się po trasach turystycznych, które także znajdują się w aplikacji. Pieszo możemy zwiedzić np. „Terespolskie forty” lub zapoznać się z „Pięknem podlaskiej przyrody”. Każda trasa posiada informacje o długości oraz przypuszczalnym czasie jej przemierzenia. Można także wyznaczyć drogę do jej początku.

W mobilnym przewodniku znajdują się też moduły wydarzeń i aktualności, w których umieszczane będą najświeższe informacje dotyczące okolic Białej Podlaskiej. Użytkownik ma również dostęp do planera, do którego może dodać trasy, obiekty i wydarzenia, które zawsze będzie miał pod ręką. 

 
Jeśli zauważyłeś w aplikacji/stronie nieaktualną informację lub chcesz dodać nowy obiekt do katalogu, skontaktuj się z nami:
Gabriela Kuc-Stefaniuk
e-mail: gabriela.kuc-stefaniuk@bialapodlaska.pl
tel.: 83 341 69 55
 
Możesz też skorzystać z formularza dodawania obiektu.

Aplikacja działa w trybie offline, połączenie z Internetem jest wymagane jedynie do przeprowadzenia aktualizacji. Posiada trzy wersje językowe – polską, angielską oraz rosyjską.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców