Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (13)

Pokaż

Skrzyżowanie ulic Roweckiego i Lelewela :(

2022-09-18 18:36:16
uszkodzona infrastruktura drogowa
W realizacji

Skrzyżowanie ulic Roweckiego i Lelewela . po budowie ścieżki i parkingów do przyszłego kąpieliska droga została rozjeżdżona, ziemia zruszona, po opadach deszczu jest nie przejezdna. potrzeba...

Studzienka

2022-06-24 10:43:15
uszkodzona infrastruktura drogowa
W realizacji

Pokrywa studzienki na pasie od skrzyżowania Orzechowa-Jana Pawła II w stronę Word przy posesji Orzechowa 5. Przy każdorazowym najechaniu autem wydaję głośny dźwięk, który pogłębia się z miesiąca....

Plac Szkolny Dwór

2022-09-22 13:54:07
uszkodzona infrastruktura drogowa
Ukończone

Tragiczny stan nawierzchni przy wjeździe ze Szkolnego Dworu do ul. Moniuszki przy Bank Spółdzielczym. Można zgubić zderzak a prawie każdy samochód szoruje podwoziem o nawierzchnię. Należy ją w tym...

Katastrofalny stan nawierzchni

2022-01-31 11:36:56
uszkodzona infrastruktura drogowa
Ukończone

Proszę się zająć ubytkami, a właściwie kraterami na ul. Łomaskiej, wstyd i żenada żeby tak traktować mieszkańców, nie reagując na wielokrotne zgłaszanie problemu i patrzenie tylko czy wypłata się...

Brak stojaków na rowery

2021-07-26 14:17:16
uszkodzona infrastruktura drogowa
Ukończone

Kiedy możemy spodziewać się powrotu stojaków na rowery przy ul. Ciasnej ? Sezon rowerowy w pełni a stojaki w naprawie już prawie od roku.

Studzienka

2021-06-21 13:22:57
uszkodzona infrastruktura drogowa
Ukończone

Grunwaldzka Sitnicka. Studzienka jest zapadnięta i gładka co utrudnia bezpieczne ruszanie szczególnie w porze deszczowej i zimą kiedy jest śnieg i błoto pośniegowe. Co powoduje niebezpieczne sytuacje...

Uszkodzone stojaki na rowery ul. Ciasna

2021-03-16 10:28:11
uszkodzona infrastruktura drogowa
Ukończone

Kolejny raz na ul. Ciasnej uszkodzone są stojaki na rowery przez nieprawidłowo parkujące tam samochody o każdej porze dnia.

Podmycie kładki ul. Kąpielowa

2021-03-08 22:14:27
uszkodzona infrastruktura drogowa
Ukończone

Wysoka woda podmyła podbudowę kładki dla pieszych/rowerów na ul. Kąpielowej

Brak w kostce brukowej

2021-03-02 12:57:40
uszkodzona infrastruktura drogowa
Ukończone

Róg Al. 1000-lecia i Parkowej przy wjezdzie na parking na Parkowej są braki kostki brukowej lub jest ona zniszczona

Dziura w drodze

2019-07-01 11:51:46
uszkodzona infrastruktura drogowa
Ukończone

Dziura na działce nr 1175/6. W poprzednim roku był robiony ten fragment drogi, jednak po zimie znów pojawiła się dziura. Prośba, aby w tym roku znów wyrównać ten fragment.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców