Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (20)

Pokaż

Nielegalni lokatorzy

2019-10-22 12:17:13
bezpieczeństwo i porządek
Ukończone

Jestem właścicielem posesji przy ul.Akademickiej 7/7a.Stoją tam dwa opuszczone budynki w jednym z nich (tym w głębi) przebywają nielegalni dzicy lokatorzy.Adres powyższy jest wolny od osób...

Porzucone Tico

2019-10-10 20:41:35
porzucony pojazd
Ukończone

Witam, proszę o interwencję w sprawie porzuconego auta marki Daewo Tico na parkingu przy ulicy Zygmunta Augusta przy szkole nr 9. Samochód nosi znamiona auta porzuconego, stoi ponad rok nieużywane i...

Porzucony pojazd marki Audi

2019-09-11 21:28:15
porzucony pojazd
Ukończone

Witam, proszę o interwencję w sprawie porzuconego auta marki Audi 80 na parkingu przy ulicy Radziwiłłowskiej od szczytu bloku Zygmunta Starego 15. Auto nosi znamiona auta porzuconego, stoi ponad rok,...

porzucony pojazd marki Audi

2019-09-05 10:29:52
porzucony pojazd
Ukończone

Audi stoi ponad rok nieruszane, bez powietrza z urwanym tłumikiem. Zarośnięte trawą miejsce parkingowe oznacza że auto stoi długo, a miejsce parkingowe jest nieużywane przez innych kierowców. Jestem...

Osoby pod wpływem alkoholu

2019-05-14 22:28:27
spożywanie alkoholu w miejscu publicznym
Ukończone

Osoby te zaczepiają przypadkowe osoby najczęściej żebrząc na alkohol ,piją alkohol pod mostem a brak jest patroli pod mostami gdzie czują się bezpiecznie a zwykły obywatel nie może się tak czuć ,są...

Niebezpieczne skrzyżowanie

2019-02-08 20:32:09
bezpieczeństwo i porządek
Ukończone

Na skrzyżowaniu ulicy Wspólnej i Zielonej dochodzi często do niebezpiecznych sytuacji w ruchu drogowym. Samochody wyjeżdżające z ulicy Wspólnej w Zieloną mają bardzo słabą widoczność i muszą wjeżdżać...

Porzucony pojazd

2019-01-21 08:49:12
porzucony pojazd
Ukończone

Porzucony pojazd, brak powietrza we wszystkich kołach. Pojazd utrudnia przejazd.

śmieci

2018-12-04 09:57:25
bezpieczeństwo i porządek
Ukończone

trasa od Parku Radziwiłła do mostu- ulica Zamkowa, po prawej str chodnika "w dole"- na zieleni: - od razu za płotem parku śmieci rozsypane na kilku metrach - naprzeciwko wjazdu do Wod- Kanu (cały...

Stłuczka szklana na jezdni i chodniku

2018-10-10 12:37:31
bezpieczeństwo i porządek
Ukończone

Skrzyżowanie Twarda -Daleka. NADAL leży szkło na poboczu i chodniku. Rowerzyści nadal w każdej chwili mogą podziurawic opony. Zostało to uprzątnięcie b powierzchownie i powiem kolokwialnie "na...

porzucony samochód

2018-10-06 13:19:09
porzucony pojazd
Ukończone

Na parkingu przy ulicy Terebelskiej 49a stoi od jakiegoś roku woldzwagen polo o nr rej LB 58512 z otwarta szyba od strony kierowcy.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.