Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (2)

Pokaż

Melina

2020-01-28 11:24:01
spożywanie alkoholu w miejscu publicznym
Ukończone

Pod mostem regularnie odbywają się popijawy miejscowych żuli ,dołączone zdjęcie przedstawia wystawę pozostawionych śmieci przez nich ... co godzinę powinna pojawiać się tam straż miejska aby zapewnić...

Osoby pod wpływem alkoholu

2019-05-14 22:28:27
spożywanie alkoholu w miejscu publicznym
Ukończone

Osoby te zaczepiają przypadkowe osoby najczęściej żebrząc na alkohol ,piją alkohol pod mostem a brak jest patroli pod mostami gdzie czują się bezpiecznie a zwykły obywatel nie może się tak czuć ,są...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców