Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (13)

Pokaż

Niewidoczny znak

2021-06-29 23:11:52
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Niewidoczny znak przy ul. Witoroskiej

Roślinność w pasie drogowym

2021-06-27 12:47:28
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Roślinność w pasie drogowym

Donice źle uporządkowane

2021-01-03 22:45:35
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Czy donice nie powinny być w jakiś sposób uporządkowane ? Np. Wzdłuż ulicy na chodniku żeby np. uniemożliwić parkowanie na chodniku na tzw. " chwilę" W czasie mszy jest to prawdziwa zmora gdyż...

Bulwary nad Krzną i szkody bobrów

2020-12-04 09:08:47
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Na ścieżce rowerowej od Jana Pawła do Al. 1000-lecia regularnie bobry wyrządzają szkody. Podgryzają stare drzewa które to upadają na DDR lub do rzeki. Rzadko które to drzewo jest zabezpieczone przez...

przycinka krzaków na ścieżce rowerowej

2020-07-08 08:02:15
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Bardzo proszę o przycięcie krzaków wychodzących na ścieżkę rowerową przy al. Tysiąclecia pomiędzy ul. Narutowicza a dawnym przystaniem MZK "na żądanie". Wystająca roślinność bardzo utrudnia...

Zwisające gałęzie drzewa

2020-06-08 09:57:23
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Gałęzie dębu przeszkadzają w swobodnym przejściu chodnikiem na ul. Drzewieckiego pomiędzy ulicami Milcarka a Witoszyńskiego

Drzewo wystające na chodnik i drogę zaslaniające znak drogowy

2019-10-18 19:11:35
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Drzewa prz ulicy Sworskiej 6 zasłaniają znak drogowy,wystaja na jezdnię co utrudnia ruch pojazdów, utrudniają ruch pieszych na chodniku oraz sięgają do przewodów energetycznych. Proszę o przycięcie...

uschnięte drzewo

2019-10-15 10:17:00
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Piszę drugi raz. Nie zauważyłam, żeby cokolwiek było zrobione z moją poprzednia informacją - jaki jest stan realizacji? Drzewo, suche z odpadająca kawałkami kora stoi przy ulicy Górnej za moja...

Krzaki zasłaniają sygnalizator świateł skrzyżowania

2019-09-07 08:33:26
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Proszę o interwencję na ulicy Narutowicza. Dojeżdżając do Al. 1000-lecia prawy sygnalizator świateł skrzyżowania na Narutowicza jest zasłonięty krzakami i niewidoczny dla kierowców - wyłania się z...

drzewo przy przejściu dla pieszych

2019-09-02 11:35:42
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Witam,bardzo proszę o przyjrzenie się drzewu które stoi przy skrzyżowaniu ulic Jana Pawła/Stefana Wyszyńskiego/Parkowa przy samych pasach do przejścia.Owe drzewo w słoneczny dzień (lecz nie tylko...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.