Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (14)

Pokaż

Nasadzenia pod linią energetyczną

2019-11-04 20:36:44
zieleń w pasie drogowym
Ukończone

Przy alei Tysiąclecia zostały nasadzone nowe drzewa, niestety 4 z nich zostały umieszczone pod liniami energetycznymi, czyli za kilka lat i tak zostaną wycięte. Proponuję przesadzić drzewka bliżej...

Drzewo wystające na chodnik i drogę zaslaniające znak drogowy

2019-10-18 19:11:35
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Drzewa prz ulicy Sworskiej 6 zasłaniają znak drogowy,wystaja na jezdnię co utrudnia ruch pojazdów, utrudniają ruch pieszych na chodniku oraz sięgają do przewodów energetycznych. Proszę o przycięcie...

uschnięte drzewo

2019-10-15 10:17:00
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Piszę drugi raz. Nie zauważyłam, żeby cokolwiek było zrobione z moją poprzednia informacją - jaki jest stan realizacji? Drzewo, suche z odpadająca kawałkami kora stoi przy ulicy Górnej za moja...

Krzaki zasłaniają sygnalizator świateł skrzyżowania

2019-09-07 08:33:26
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Proszę o interwencję na ulicy Narutowicza. Dojeżdżając do Al. 1000-lecia prawy sygnalizator świateł skrzyżowania na Narutowicza jest zasłonięty krzakami i niewidoczny dla kierowców - wyłania się z...

STOJĄCE DRZEWO

2019-09-03 14:28:29
zieleń w pasie drogowym
Ukończone

DĄB (3-CI OD SKRZYŻOWANIA WITOROSKA/ŁOMASKA), STOJĄCY NA CHODNIKU, PRZECHYLA SIĘ NA MOJĄ POSESJĘ, GAŁĘZIE ZAGRAŻAJĄ PRZEWODOM ELEKTRYCZNYM DOSTARCZAJĄCYM PRĄD DO DWÓCH BUDYNKÓW, SPADAJĄ NA CHODNIK I...

drzewo przy przejściu dla pieszych

2019-09-02 11:35:42
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Witam,bardzo proszę o przyjrzenie się drzewu które stoi przy skrzyżowaniu ulic Jana Pawła/Stefana Wyszyńskiego/Parkowa przy samych pasach do przejścia.Owe drzewo w słoneczny dzień (lecz nie tylko...

drzewo zasłaniajace wyjazd

2019-06-07 08:37:12
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

na skrzyżowaniu ulic Francuskiej i Nocznickiego po stronie pętli autobusowej rośnie kilka lip. Jedna z nich utrudnia wyjazd z ulicy Nocznickiego, jej gałęzie ograniczają widoczność w znaczącym...

zarastający trawą chodnik

2019-04-24 14:54:06
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

dzień dobry, Zgłaszam już po raz drugi, że chodnik na ulicy Drzewieckiego, po niezamieszkałej stronie, między ulicami Wyzwolenia a Witoszyńskiego do połowy szerokości jest porośnięty trawą, że...

w dalszym ciągu nie upszątnięty Zofi Lasek

2019-04-12 15:42:22
zieleń
Ukończone

proszę po raz kolejny o zgrabienie liści w Zofii Lesie przy ul. Parkowej. Bawią się tam dzieci a liście zlegają od kilku lat. Są w nich szkła puszki i różne inne rzeczy. Perzy placu zabaw dla dzieci...

od dłuższego czasu(kilku lat) nie zgrabiane są liście w Zofi Lesie

2019-03-29 11:42:10
zieleń
Ukończone

Szanowny Panie Prezydencie chciałaby w imieniu mieszkańców bloku przy ul. Sidorskiej 32 zasygnalizować problem niezgrabiania liści w parku "Zofii lasek". Z parku korzysta wiele starszych osób jak...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.