Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (569)

Pokaż

Niewidoczny znak

2021-06-29 23:11:52
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Niewidoczny znak przy ul. Witoroskiej

Roślinność w pasie drogowym

2021-06-27 12:47:28
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Roślinność w pasie drogowym

Latarnia

2021-06-22 21:07:01
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Nie działa latarnia na słupie nr 4

Studzienka

2021-06-21 13:22:57
uszkodzona infrastruktura drogowa
Ukończone

Grunwaldzka Sitnicka. Studzienka jest zapadnięta i gładka co utrudnia bezpieczne ruszanie szczególnie w porze deszczowej i zimą kiedy jest śnieg i błoto pośniegowe. Co powoduje niebezpieczne sytuacje...

Wolontariusze

2021-05-30 11:16:58
zwierzęta
Ukończone

Witam serdecznie chciałbym się dowiedzieć czy psy które są wyprowadzane przez wolontariuszy nie powinny mieć założonych kagańców? I kolejna sprawa której nie da się zaakceptować to problem...

Rów melioracyjny

2021-05-30 10:45:28
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Ukończone

Zgłaszam zarośnięty rów melioracyjny na ulicy Powstańców, pomiędzy działkami numer 2 i 4. Rów jest zarośnięty trawą i zapchany odpadami np. liśćmi i trawą. Wszystko to uniemożliwia odpływ wody z...

Zapadnięta ścieżka rowerowa

2021-05-29 16:07:42
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Ścieżka rowerowa na ulicy Terebelskiej przy kościele, zaraz obok przejścia do sklepu meblowego. Po niedawnych pracach związanych z robotami ziemnymi Panów z wodociągów, na ścieżce rowerowej pojawiło...

Brak utrzymania ścieżek rowerowych Sidorski Sielczyk

2021-05-29 11:15:58
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

W okolicach Sidorek oraz Sielczyka na ścieżce rowerowej zalega piach oraz kamienie które zagrażają bezpieczeństwu rowerzystów czy też rolkarzy. Zwłaszcza można to zaobserwować przy wjazdach do...

Uszkodzona ulica Dąbskiego na osiedlu Francuska

2021-05-28 23:41:07
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Ponawiam zgłoszenie z dnia 24 kwietnia 2021 roku dotyczące uszkodzonej ulicy Dąbskiego w Białej Podlaskiej.

nieskoszony teren

2021-05-24 10:40:59
inne
Ukończone

bardzo proszę o skoszenie terenu należącego do gminy miejskiej Biała Podlaska. Jest wysyp kleszczy, w tym miejscu chodzą rodziny z małymi dzieci a moje psy miały już kilka kleszczy w tym roku, pomimo...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców