Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (556)

Pokaż

brak oświetlenia po obu stronach ulicy...

2021-08-30 15:07:08
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

brak oświetlenia po obu stronach ulicy na skrzyżowaniu Podleśna/Łomaska

nie świecą 3 lampy uliczne

2021-08-23 20:09:45
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Od tygodnia trwają ciemności przy wejściu do Szkoły Podstawowej Nr 9

Obwodnica południowa miasta

2021-08-23 14:44:38
inne
Ukończone

W imieniu mieszkańców ulicy zielonej proszę o informację : czy i kiedy będzie przebudowana osiedlowa ulica zielona ? Obecnie jest wysokie natężenie ruchu na ww. ulicy , co powoduje utrudnienia i...

Uszkodzony krawężnik i zapadnięta droga

2021-08-19 18:08:54
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Wykrzywiony krawężnik w kierunku drogi i zapadnięta droga przez którą tworzą się ogromne kałużę. Nie zostało to ukończone tu gdzie powinno.

Znak " Krzna " przy mostach

2021-08-13 10:36:43
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Czy przy mostach na Jana Pawła oraz Al. Tysiąclecia wrócą znaki z oznaczeniem rzeki Krzny jak miało to miejsce kilka lat temu. Po przewróceniu znaku nie wrócił on na swoje pierwotne miejsce do...

Uszkodzony krawężnik i zapadnięta droga

2021-08-11 12:32:30
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Wykrzywiony krawężnik w kierunku drogi i zapadnięta droga przez którą tworzą się ogromne kałużę.

Plac Szkolny dwór to rynsztok

2021-08-09 09:28:31
dzikie wysypisko
Ukończone

Plac Szkolny Dwór. Nie trzeba zdjęć ani długiego opisu wystarczy się przejść aby zauważyć jak wygląda ścisłe centrum miasta przy Placu Wolności. Dzikie wysypiska, chaszcze drzew rosnących byle...

Ul. Okólna 4

2021-08-09 02:42:08
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Co klika minut przestaje świecić.

Niedrożna studzienka kanalizacyjna

2021-08-06 17:29:44
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Ukończone

W okolicy nieruchomości przy ul. Zagrodowej 30 kałuże na szerokość całej jezdni. Niedrożne studzienki kanalizacyjne.

Niedrożna studzienka kanalizacyjna

2021-08-05 14:40:05
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Ukończone

Niedrożna studzienka kanalizacyjna, duża kałuża od tygodnia.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.