Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (549)

Pokaż

Pan sobie spożywał piwko

2021-09-17 21:14:59
spożywanie alkoholu w miejscu publicznym
Ukończone

Osoba spożywająca alkohol lecz ta nie ingerowała w moje działania proekologiczne oczyszczania rzeki i jej okolic ,zdarzenie około 7:40-7:50 rano

Dwaj menele dziś rano walący wóde z gwinta

2021-09-17 20:01:16
spożywanie alkoholu w miejscu publicznym
Ukończone

żeby w Polsce w roku 2021 ,jacyś dwaj menele walili sobie wóde z gwinta pod mostem a telefon na straż miejską 986 był zajęty cały czas to wstyd ,co miałem zrobić gdy zaczeli mnie gonić może dostanę...

Rynsztok na Fieldorfa

2021-09-14 09:36:48
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

Na ul. Fieldorfa na północ od Armii Krajowej zalegają duże ilości piasku nawiezionego przez samochody z nieutwardzonej dalszej części drogi. Piasek zapchał studzienki ściekowe przez co woda nie może...

Brak lampy oświetleniowej

2021-09-14 08:29:16
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Przy drodze krajowej E30 obwodnica z ul. Francuską na słupie nr 9 brak oprawy oświetleniowej.

Poprawa nawierzchni ulicy Ceglanej przy użyciu odpadów

2021-09-10 10:12:05
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Szanowni Państwo! W dniu wczorajszym (09.09.2021) została "ulepszona" nawierzchnia gruntowego odcinka ulicy Ceglanej. Polegało to na wysypaniu ODPADÓW, tj. ziemi wymieszanej z gruzem rozbiórkowym,...

Nie działające oświetlenie drogowe

2021-09-08 19:59:15
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Przy ulicy Wolskiej nie działa oświetlenie na słupach z numerami; 54,55,5, 3/77.

spróchniałe drzewo

2021-09-03 12:03:13
przewrócone drzewo
Ukończone

Bardzo proszę o wycięcie starego, spróchniałego drzewa rosnącego w pasie chodnika na przeciwko kościoła NNMP przy ul Brzeskiej. Drzewo jest bezlistne, na pewno spróchniałe, przy większych porywach...

Ul. Okólna 4

2021-09-02 20:25:54
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Dzień dobry, Piszę po raz trzeci na temat tej latarni. Dwa razy dostałem odpowiedź że usterka została naprawiona co jest NIEPRAWDĄ. Gdyby ktoś z PGE się tym zajął latarnia pewnie świeciła by tak jak...

Toaleta publiczna w centrum

2021-09-02 13:28:01
inne
Ukończone

Brakuje toalety publicznej w centrum miasta, która mogłaby być dostępna dla wszystkich mieszkańców.

Nieuregulowany znakami odcinek drogi

2021-09-02 13:24:56
inne
Ukończone

Na odcinku drogi pomiędzy ulicą Moniuszki a Placem Szkolny Dwór znajduje się nieuregulowany znakami odcinek drogi (brak zakazu parkowania lub zatrzymywania się). Od długiego czasu na ww. odcinku...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.