Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (385)

Pokaż

palenie smieci

2018-09-03 19:40:37
palenie śmieci
Ukończone

juz kolejny rok jestesmy truci na ul Rzecznej rozpoczeło sie jesienne palenie smieci , okropne zadymienie smród w domu , nie przeszkadza to pobliskiej SM czy tak ma byc czy działki nie podlegaja...

Brak wiaty

2018-09-03 19:11:52
komunikacja
Ukończone

Czy ktoś pomyślał aby przy ul. S. Żeromskiego postawić jakąkolwiek wiatę dla pasażerów oczekujących na bus? Odkąd ten przystanek istnieje nie ma gdzie się schować przed deszczem.

brak znaku drogowego

2018-09-02 10:50:52
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Na wjeździe do podziemnego garażu na ul. Fieldorfa, na tzw. osiedlu Romaniuka/ oś. Podmiejska, brak jest znaku o wysokości wjazdu do garażu podziemnego. Każdy wjazd grozi wypadkiem. Jest znak o...

Ścieżka rowerowa

2018-08-31 15:23:03
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

W załączniku przesyłam zdjęcie ścieżki rowerowej przy ul. Północnej. Jak wynika ze zdjęcia stan ścieżki pozostawia wiele do życzenia. W dużej części jest zarośnięta i to nie tylko w miejscu...

nieczytelny znak drogowy

2018-08-29 09:57:22
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Na skrzyżowaniu Warszawskiej i Kilińskiego jest nieczytelny (wyblaknięty i zakryty krzewami) znak drogowy D-5 Pierwszeństwo na zwężonym odcinku drogi. Podczas zamkniętego odcinka Warszawskiej, ul....

zaśmiecony teren

2018-08-28 13:54:24
dzikie wysypisko
Ukończone

w przydrożnym rowie pełno śmieci, nikt tego nie sprząta do wielu miesięcy

Odsłonięta studzienka

2022-07-17 15:36:04
inne
Poza uprawnieniami

Chodnik ul. Zgoda odsłonięta studzienka ....może dojść do wypadku

Sate kioski na Placu Wolności

2022-05-23 13:21:04
sprzątanie jezdni i chodników
Poza uprawnieniami

Czy kiedykolwiek stare nieczynne od dawna kioski Ruchu na Placu Wolności zostaną usunięte ? Jeden stoi na rogu Moniuszki i Janowskiej przy Placu Wolności. Drugi naprzeciwko Urzędu Miasta przy dawnym...

Niedrożne studzienki kanalizacyjne wiadukt ul. Janowska

2021-08-26 12:27:14
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Poza uprawnieniami

Zapchane studzienki kanalizacyjne na ślimakach ze zjazdu z wiaduktu przy ul. Janowskiej nad DK2 E30 jak i na samym wiadukcie gdzie też zbiera się woda opadowa. Są one porośnięte starą trawą przez...

Niedrożna studzienka kanalizacyjna

2021-08-24 16:11:47
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Poza uprawnieniami

W okolicy nieruchomości przy ul. Zagrodowej 30 kałuże na szerokość całej jezdni. Niedrożne studzienki kanalizacyjne.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.