Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (512)

Pokaż

zapadnięcie się kostki brukowej w chodniku

2021-03-02 15:00:40
problemy osób niepełnosprawnych związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

W chodniku na wysokości posesji położonej przy ul. 34 Pułku Piechoty nr 31, powstało niebezpieczne wgłębienie które może narazić przechodniów na upadek i ewentualne urazy cielesne szczególnie osób...

Brak w kostce brukowej

2021-03-02 12:57:40
uszkodzona infrastruktura drogowa
Ukończone

Róg Al. 1000-lecia i Parkowej przy wjezdzie na parking na Parkowej są braki kostki brukowej lub jest ona zniszczona

Niepełne oznakowanie

2021-03-02 12:53:09
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Na znaku " P " brakuje strzałki kierunkowej w prawo kierującej na parking przy bazarze. W tej chwili jest tylko znak " P " z odklejoną strzałką tak jakby parking znajdował się wzdłuż AL. 1000-lecia...

Nie działa oświetlenie drogowe

2021-03-01 09:45:53
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Na ul. Gołębiej nie działa jedna latarnia uliczna.

brak pokrywy od studni

2021-02-28 12:28:01
inne
Ukończone

Na ulicy Winiarskiej na nieużytkowanej nieogrodzonej posesji obok dużego zielonego domu ( prawdopodobny adres działki ul. Winiarska 22a jest studnia na której nie ma górnej pokrywy. Zagraża to...

Totalne bajoro na ul. Ceglanej przy sklepie (Ceglana 15)

2021-02-26 13:07:41
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Tradycyjnie, jak co roku, odkąd powstał w tym miejscu sklep, w porze roztopów, nie sposób przejść suchą stopą ulicy na wysokości numeru 15. Ściekająca z wyżej położonej, asfaltowej "schetynówki",...

ul Łomaska

2021-02-24 18:35:22
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Czy zainteresujecie się stanem nawierzchni od ul Stacyjnej do Łomaskiej w kierunku edwoodu , dziura dziurę pogania jak uszkodzę auto od razu wytoczę proces miastu bez żadnych ugód. Mieszkańcy widzą...

Ulica Spacerowa regularnie zalewana wodą.

2021-02-23 12:45:03
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

Przed wyjazdem z ul. Spacerowej na ul. Warszawską regularnie tworzy się ogromna kałuża, utrudnia przejazd pojazdom (można uszkodzić pojazd), blokuje przejście pieszym. Problem powstał po remoncie ul....

Ceglana 23-25, działka gminna, porzucony wór ze śmieciami przy ulicy

2021-02-23 12:40:14
dzikie wysypisko
Ukończone

Na wyżej wskazanej działce generalnie zorganizowane jest dzikie wysypisko śmieci. Od kilku dni przy samej ulicy leży worek ze śmieciami. Nawet- pewnie z ciekawości- ktoś go rozpruł. Widocznie...

Sidorska

2021-02-22 16:45:23
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Dzień dobry, na wysokości naszej posesji Sidorska 162, znajduje się ogromna wyrwa w jezdni. Ogólnie odcinek od ronda ulicy Sidorskiej po stronie domow parzystych posiada ogromna ilość bardzo...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.