Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (562)

Pokaż

działki w niedalekiej odłeglosci od siedziby SM

2022-06-07 20:20:51
palenie śmieci
Ukończone

Jestem mieszkancem ul Rzecznej tuż obok działek , dlaczego działkowcy nie musza płacic za wywuz smieci a mogą je wrecz bezkarnie palic , dziwi mnie bezczynnosc SM . WiELOKROTNIE ZWRACAŁEM UWAGE ,...

Bezpański pies

2022-06-03 12:01:33
bezpańskie zwierzę
Ukończone

Od poniedziałku w okolicy ulic: Czerwińskiego/Długosza/Tańskiego/Witoszyńskiego błąka się pies. Pies był zgłaszany do straży miejskiej oraz schroniska jednak pies nadal nie trafił do...

Bezpański pies

2022-06-03 11:26:08
bezpańskie zwierzę
Ukończone

Od poniedziałku w okolicy ulic: Czerwińskiego/Długosza/Tańskiego/Witoszyńskiego błąka się pies. Pies był zgłaszany do straży miejskiej oraz schroniska jednak pies nadal nie trafił do...

Zatkane studzienki kanalizacyjne

2022-05-31 10:45:48
odśnieżanie i oczyszczanie dróg
Ukończone

Droga krajowa numer 2 most na rzece Klukówce niedrożne studzienki kanalizacyjne przez co zbiera się woda na jezdni oraz drodze na rowerów. Studzienki sa zatkane na samym moście jak i w około. Sprawa...

uszkodzona nawierzchnia zagrażająca bezpieczeństwu

2022-05-27 13:24:51
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Praktycznie cała nawierzchnia ulicy Północnej jest do naprawy. Niemożliwym jest objechanie wyrw w sposób niezagrażający innym uczestnikom ruchu. Zalegający na jezdni pokruszony asfalt może zagrażać...

notorycznie wypuszczany pies z posesji bez nadzoru

2022-05-26 08:53:32
bezpańskie zwierzę
Ukończone

biały, mały pies w typie rasy maltańczyk notorycznie jest wypuszczany bez nadzoru z posesji ul. Borowikowa nr 32-34 ( dom bez ogrodzenia ). w/w pies jest agresywny w stosunku do małych dzieci, które...

Odwrócony znak

2022-05-23 13:23:27
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Przy sklepie "ANKA " ktoś przekrzywił znak z zakazem wjazdu na Plac Wolności

Znaczne ubytki w kostce brukowej na ulicy Dąbskiego i Dziubińskiej

2022-05-18 23:24:46
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Wulicy Dąbskiego i Dziubińskiej są bardzo znaczne ubytki w kostce brukowej. Ulica jest kompletnie zniszczona i wymaga natychmiastowego remontu! Ubytki w kostce uniemożliwiają bezpieczne przejście...

Niedziałające oświetlenie uliczne

2022-05-17 13:52:09
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Oświetlenie uliczne przy ulicach Stefana Batorego oraz Jana II Kazimierza. Przez ostatnie kilka dni nie działało wcale. Ostatnio natomiast działa co 3 lub 4 latarnia.

Uszkodzona Jezdnia jak ser szwajcarski

2022-05-17 10:53:44
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Ulica Północna dziurawa na całej długości że strach tamtędy jeździć bo można auto uszkodzić. Co jest grane że nikt tego nie naprawia?? Kiedyś ledwie przychodziła wiosna a służby łatały drogi a...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.