Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (556)

Pokaż

znaczne uszkodzene jezdni

2022-08-23 10:03:28
uszkodzona jezdnia
Ukończone

jezdnia ulicy podleśnej jest popękana, znaczne ubytki są pomiędzy ulicą kruczą i kościelną

Brak znaku " Przejscie dla pieszych " D-6

2022-08-17 10:38:43
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Przy przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła i Orzechowej brak jest znaku D-6 czyli przejście dla pieszych. Znaku brak na sygnalizacji świetlnej.

Dziura w jezdni

2022-08-15 17:57:26
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Przy wyjeździe z ul. Modrzewiowej wycięto w trakcie robót kawałek jezdni i zasypano warstwą drobnych kamieni, które aktualnie są rozrzucane po całej jezdni i chodniku.

Niedziałającą latarnia

2022-07-28 22:19:12
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Latarnia znajduje się blisko przystanku autobusowego, a nie działa już z 3 lata. Latarnia sąsiaduje z posesją na ul Grzybowej 22.

Zjazd z Jana Pawła do śćieżki rowerowej

2022-07-19 12:10:47
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

Potrzebny jest zjazd z Jana Pawła po stronie płd.-wschodniej mostu do ścieżki rowerowej wzdłuż Krzny. Jadąc rowerem Jana Pawła nie ma możliwości sensownego zjazdu bądź zejścia nad rzekę ....

Zwisające gałęzie wzdłuż drogi rowerowej

2022-07-16 12:37:55
inne
Ukończone

Ul. Janowska na wysokości cmentarza lecz od drugiej strony jezdni gałęzie zwisają nad chodnikiem i ścieżką rowerową.

Wystające gałęzie

2022-07-13 06:42:12
zieleń w pasie drogowym
Ukończone

Chodnik na ul Spółdzielczej/ nie da się przejść przez opadające gałęzie drzew .

Zalane osiedle

2022-07-07 18:09:18
drogi
Ukończone

Osiedle przy Ulicy Aliny Fedorowicz jest zalane wodą, mieszkańcy nie mają dojazdu do swoich posesji, podtopienia pojawiają się po każdych większych opadach deszczu

KOŁŁĄTAJA

2022-07-07 15:43:53
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

Ulica Kołłątaja ma nawierzchnię z trylinki. po kilku ostatnich zimach jej stan jest straszny - dziury jak w serze szwajcarskim, szczególnie koło skrzyżowania z ulica Glinki. Problemy maja nawet...

Zalana ulica

2022-07-06 08:38:10
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Ukończone

Proszę o udrożnienie studzienek chłonnych na ulicy Ludowej przy każdorazowych opadach deszczu ulica jest notorycznie zalana bez możliwości przejścia. Z części podwórek nie ma możliwości wyjścia. Jest...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.