Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (345)

Pokaż

ul.Łomaska

2020-04-24 22:43:19
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Witam na ulicy Łomaskiej za skrzyżowaniem z ulicą Kościelną jadąc w stronę przejazdu znajduje się dziura w asfalcie wielokrotnie naprawiana(na 3 dni bo potem znowu to samo) , ogólnie stan w/w ulicy...

Śmieci

2020-03-26 19:22:11
dzikie wysypisko
Ukończone

Śmieci w rowie

ulica Francuska zadymiona z posesji 87/89

2020-03-18 14:40:53
palenie śmieci
Ukończone

Tak wyglądała dzisiaj 18 marca 2020 ulica Francuska w okolicach sklepu spożywczego.Prosimy o pomoc, bo to jest codzienność, mimo, że trudno w tym roku mówić o ostrej zimie.... Strach wyjść z domu!...

ul. Francuska 87, oraz 98.

2020-03-18 14:31:09
palenie śmieci
Ukończone

Tak w dniu 18 marca 2020r.od godz.7 do 9 tej. wyglądała ulica Francuska zadymiona z posesji 87, oraz 89. Nagminnie, już od kilku lat spalane są tam śmieci , a woń palonego plastiku nie pozwala wyjść...

Powódź śmieci

2020-03-05 19:27:35
przepełniony kosz
Ukończone

Przepełniony kosz na przystanku autobusowym Narutowicza 1, rozsypane śmieci i pety po całym terenie przystanku.

ul.Czeresniowa lampa nr.2

2020-02-24 14:27:34
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Awaria latarni ulicznej.

znak wprowadzający w błąd

2020-01-30 19:35:17
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Na ulicy jednokierunkowej Zygmunta Augusta obok sklepu "Omega" jest postawiony powtórzony znak D3 " Droga jednokierunkowa", który wprowadza kierowców w błąd, ponieważ duża część kierowców jadących...

Melina

2020-01-28 13:18:28
dzikie wysypisko
Ukończone

Aleja Jana Pawła II (Informacja odnosząca się do wcześniejszego zgłoszenia o tej samej nazwie ) tak jak na mapie ,jeżeli chodzi o straż miejską niestety nie raz nie ma czasu na zgłaszanie a do zadań...

Melina

2020-01-28 11:24:01
spożywanie alkoholu w miejscu publicznym
Ukończone

Pod mostem regularnie odbywają się popijawy miejscowych żuli ,dołączone zdjęcie przedstawia wystawę pozostawionych śmieci przez nich ... co godzinę powinna pojawiać się tam straż miejska aby zapewnić...

A co tam zakaz postoju

2020-01-14 21:24:38
inne
Ukończone

Witam, proszę o interwencję na ulicy Zygmunta Augusta na wysokości szkoły nr 9. Stoi tam znak B-35 zakaz postoju z dopiskiem " ponad 30 min." Niestety bardzo duża część kierowców ignoruje ten znak...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.