Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (345)

Pokaż

palenie smieci

2019-10-19 15:15:21
palenie śmieci
Ukończone

ogrody działkowe trują nagminne spalanie smieci , na ul Rzecznej smród i dym , zerowa reakcja SM , dlaczego ogody nie sa objęte ustawą smieciową , a tyle się mówiło i mówi o czystym powietrzu ...

Drzewo wystające na chodnik i drogę zaslaniające znak drogowy

2019-10-18 19:11:35
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Drzewa prz ulicy Sworskiej 6 zasłaniają znak drogowy,wystaja na jezdnię co utrudnia ruch pojazdów, utrudniają ruch pieszych na chodniku oraz sięgają do przewodów energetycznych. Proszę o przycięcie...

uschnięte drzewo

2019-10-15 10:17:00
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Piszę drugi raz. Nie zauważyłam, żeby cokolwiek było zrobione z moją poprzednia informacją - jaki jest stan realizacji? Drzewo, suche z odpadająca kawałkami kora stoi przy ulicy Górnej za moja...

Porzucone Tico

2019-10-10 20:41:35
porzucony pojazd
Ukończone

Witam, proszę o interwencję w sprawie porzuconego auta marki Daewo Tico na parkingu przy ulicy Zygmunta Augusta przy szkole nr 9. Samochód nosi znamiona auta porzuconego, stoi ponad rok nieużywane i...

uschnięte drzewo

2019-09-27 11:31:27
inne
Ukończone

Witam, mieszkam przy ul. Górnej 85 (nr działki 1836/1) na kolejnej działce przy drodze znajduje się duże uschnięte drzewo. Podczas silnych wiatrów boje się , że może ono zwalić się albo na drogę i...

czy to autokomis ? czy parking publiczny ?

2019-09-26 19:36:07
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

Witam, strasznie mnie irytuje brak miejsca parkingowego wzdłuż ulicy Sidorskiej na wysokości firmy Conkret, Komfort i Bank Raiffeisen, ponieważ parking przylegający do ulicy jest zastawiony autami z...

Zbierająca się woda opadowa

2019-09-26 14:54:35
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Ukończone

Po każdym opadzie deszczu zbiera się pokaźna kałuża. Studnie chłonne są zasypane piachem/ziemia. Przez stojącą od kilku lat wodę zniszczona została część nawierzchni asfaltowej ulicy...

Dziura na terenie należącym do miasta

2019-09-20 09:12:09
uszkodzona infrastruktura
Ukończone

W poprzednim roku był robiony ten fragment drogi, jednak znów pojawiła się dziura - przy bramie wjazdowej na osiedle. Prośba, aby w tym roku znów wyrównać ten fragment. Działka nr 1175/6 należąca do...

Porzucony pojazd marki Audi

2019-09-11 21:28:15
porzucony pojazd
Ukończone

Witam, proszę o interwencję w sprawie porzuconego auta marki Audi 80 na parkingu przy ulicy Radziwiłłowskiej od szczytu bloku Zygmunta Starego 15. Auto nosi znamiona auta porzuconego, stoi ponad rok,...

Uszkodzony znak na wysepce na ul. sobieskiego

2019-09-09 13:40:04
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Przewrócony znak na wysepce przy ul. Sobieskiego obok Bricomana.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.