Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (184)

Pokaż

dziura w chodniku zapamięta kostka

2018-10-15 21:52:38
uszkodzony chodnik
Ukończone

Zgłaszam uszkodzenie nawierzchni chodnika, zapadła się kostka prawdopodobnie pod kostka jest kanał wykonany przez szczura, w pobliżu dziury jest studzienka kanalizacyjną. Uszkodzony chodnik jest na...

oświetlenie ulicy.

2018-10-12 11:52:26
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Witam na ul. Dokudowskiej na zakęcie obok przedszkola (mapka) jak co roku na jesień prawdopodobnie zalana jest wodą latarnia oświetlenia ulicznego proszę o usunięcie usterki. Pozdrawiam

brak oświetlenia ulicznego -1 lampa

2018-10-12 09:55:39
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Uszkodzona latarnia

2018-10-11 08:11:40
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Nie świeci podwójna latarnia na skrzyżowaniu Kosynierów - Łuczyckiej

Ciemności w pobliżu przystanku autobusowego

2018-09-18 21:44:37
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Prawdopodobnie spalona żarówka w oświetleniu drogi, najbliższy adres przy latarni to Al. Tysiąclecia 22AB Latarnia znajduje się po przeciwnej stronie do przystanku nr Al. 1000-lecia 02.

Utwardzenie ul. Grodzickiego destruktem asfaltowym z inwestycji na ul. Warszawskiej.

2018-09-18 09:40:09
drogi
Ukończone

Wnioskuję o wyrównanie i wzmocnienie nieutwardzonej nawierzchni gruntowego odcinka (około 70m) ulicy Stefana Grodzickiego w Białej Podlaskiej destruktem asfaltowym. Przy okazji inwestycji prowadzonej...

brak znaku drogowego

2018-09-02 10:50:52
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Na wjeździe do podziemnego garażu na ul. Fieldorfa, na tzw. osiedlu Romaniuka/ oś. Podmiejska, brak jest znaku o wysokości wjazdu do garażu podziemnego. Każdy wjazd grozi wypadkiem. Jest znak o...

nieczytelny znak drogowy

2018-08-29 09:57:22
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Na skrzyżowaniu Warszawskiej i Kilińskiego jest nieczytelny (wyblaknięty i zakryty krzewami) znak drogowy D-5 Pierwszeństwo na zwężonym odcinku drogi. Podczas zamkniętego odcinka Warszawskiej, ul....

Niedrożne studzienki kanalizacyjne wiadukt ul. Janowska

2021-08-26 12:27:14
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Poza uprawnieniami

Zapchane studzienki kanalizacyjne na ślimakach ze zjazdu z wiaduktu przy ul. Janowskiej nad DK2 E30 jak i na samym wiadukcie gdzie też zbiera się woda opadowa. Są one porośnięte starą trawą przez...

Niedrożna studzienka kanalizacyjna

2021-08-24 16:11:47
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Poza uprawnieniami

W okolicy nieruchomości przy ul. Zagrodowej 30 kałuże na szerokość całej jezdni. Niedrożne studzienki kanalizacyjne.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców