Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (305)

Pokaż

Źle działająca latarnia uliczna

2022-05-04 20:43:30
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Latarnia uliczna pomiędzy adresami Akademicka 105 a 107 okresowo zapala się i gaśnie z różną częstotliwością po czym pali się tylko bardzo lekko czerwonawym światłem.

Znaczne ubytki asfaltu w ul. Celników Polskich (wjazd do nieruchomości przy ul. Celników Polskich 21)

2022-04-28 09:06:12
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Przy wjeździe do nieruchomości przy ul. Celników Polskich 21 są duże ubytki asfaltu na ulicy. Powoduje to niebezpieczeństwo uszkodzenia samochodów wjeżdzających i wyjeżdzających z terenu...

Uszkodzona studzienka

2022-04-21 08:48:12
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Ukończone

Przy ul Sławacińskiej, przy końcu miasta jest uszkodzona obudowa studzienki. Powstała dziura może uszkodzić zawieszenie samochodu przy najechaniu na nią.

Oświetlenie Plac Wolności

2022-04-04 21:18:55
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Serce miasta a ciemno jak na jakiejś wsi. Chyba już 1/4 latarni przy Placu Wolności nie świeci. Na przeciwko Urzędu Miasta dziwne, że nikt jeszcze tego nie zauważył.

Duże ubytki w jezdni

2022-03-04 21:16:51
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Głębokie ubytki w jezdni odczuwalne jadąc Artyleryjska od strony Aldi w lewo do ul. Zamkowej.

Zapadnięta studzienka kanalizacyjna

2022-03-04 21:12:22
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Głęboko zapadnięta pokrywa studzienki powodująca takie samo zagrożenie jak ubytek w jezdni.

Głębokie ubytki w jezdni

2022-03-04 21:08:13
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Dwa duże ubytki w jezdni na prawoskręcie ulicy Orzechowej do Al. Jana Pawła II.

Niedziałająca latarnia

2022-02-21 18:59:38
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Dzień dobry, latarnia na ulicy Słowiczej przy posesji nr 4, po raz kolejny nie świeci. Proszę zwrócić uwagę na gałęzie świerka który rośnie obok...może to jest powodem... Dziękuję.

nie działa lampa uliczna

2022-02-19 18:57:10
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Nie działa lampa uliczna na ul. Jagodowej naprzeciw nr 15 od strony ul.Twardej'

Nieprzejezdna droga

2022-02-07 13:18:41
drogi
Ukończone

Dzień dobry. Ze względu na nieutwardzoną drogę dojazdową chciałbym zgłosić nieprzejezdną drogę przy ulicy Augusta Fieldorfa na odcinku do szeregowców o numerze 11 (zaznaczenie kolorem czerwonym na...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców