Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (315)

Pokaż

Nie świeca latarnie wzdłuż DDR

2023-02-06 21:01:39
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Od dwóch tygodni nie świecie sie oświetlenie wzdłuż ścieżki dla rowerów przy Krznie koło Jana Pawła. Chyba nikt nie zauważył

Ubytek nawierzchni

2023-02-05 19:28:28
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Na wyżej wskazanym rondzie w miejscu wskazanym przez pinezkę (wylot ul. Łomaskiej od strony torów) jest głęboki ubytek w jedni mocno dający się we znaki zawieszeniu.

Uszkodzona nawieżchnia drogi

2023-01-27 08:56:23
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Powstały duże doły, wyrwy w gruntowo-szutrowej nawierzchni drogi.

Nie działa oświetlenie uliczne

2023-01-27 08:43:11
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Lampa na słupie nie działa, również dwie kolejne lampy nie działają w stronę numeru 52

Wyrównanie i utwardzenie drogi na ulicy Fieldorfa po stronie szeregowców

2023-01-26 17:52:36
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Ulica Fieldorfa po stronie szeregowców wymaga gruntownego remontu, a na chwilę obecną co najmniej niezwłocznego wyrównania i utwardzenia. Aktualnie na drodze jest masa głębokich dołów, których nie da...

Zapadnięcie chodnika po robotach ziemnych

2023-01-14 10:37:14
uszkodzony chodnik
Ukończone

Zapadnięcie chodnika po robotach ziemnych telekomunikacyjnych.

Nie działa latarnia

2023-01-13 11:47:46
niesprawna sygnalizacja świetlna
Ukończone

Przy ulicy Sworskiej 8 nie działa latarnia uliczna . Pomimo zgłoszeń nie została nadal naprawiona przez 3 tygodnie

Migające latarnie

2023-01-02 20:44:28
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Dwie latarnie od strony parku na przeciwko bloku nr 3 przy ulicy Parkowej migają od dłuższego czasu. Druga lub trzecia latarnia od ulicy Jana Pawła II.

Niedziałająca lampa

2022-11-09 15:21:11
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Od dawna nie działa lampa oświetlenia ulicznego umiejscowiona na słupie 3/77. Proszę o naprawę.

Źle działająca latarnia uliczna

2022-11-04 21:17:18
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Ul. Jana Kochanowskiego, słup nr 2, latarnia uliczna zapala się i gaśnie z różną częstotliwością, po czym żarzy się jedynie lekko pomarańczowo / czerwonym światłem

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.