Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (169)

Pokaż

Utwardzenie ul. Grodzickiego destruktem asfaltowym z inwestycji na ul. Warszawskiej.

2018-09-18 09:40:09
drogi
Ukończone

Wnioskuję o wyrównanie i wzmocnienie nieutwardzonej nawierzchni gruntowego odcinka (około 70m) ulicy Stefana Grodzickiego w Białej Podlaskiej destruktem asfaltowym. Przy okazji inwestycji prowadzonej...

brak znaku drogowego

2018-09-02 10:50:52
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Na wjeździe do podziemnego garażu na ul. Fieldorfa, na tzw. osiedlu Romaniuka/ oś. Podmiejska, brak jest znaku o wysokości wjazdu do garażu podziemnego. Każdy wjazd grozi wypadkiem. Jest znak o...

nieczytelny znak drogowy

2018-08-29 09:57:22
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Na skrzyżowaniu Warszawskiej i Kilińskiego jest nieczytelny (wyblaknięty i zakryty krzewami) znak drogowy D-5 Pierwszeństwo na zwężonym odcinku drogi. Podczas zamkniętego odcinka Warszawskiej, ul....

Niedrożne studzienki kanalizacyjne wiadukt ul. Janowska

2021-08-26 12:27:14
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Poza uprawnieniami

Zapchane studzienki kanalizacyjne na ślimakach ze zjazdu z wiaduktu przy ul. Janowskiej nad DK2 E30 jak i na samym wiadukcie gdzie też zbiera się woda opadowa. Są one porośnięte starą trawą przez...

Niedrożna studzienka kanalizacyjna

2021-08-24 16:11:47
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Poza uprawnieniami

W okolicy nieruchomości przy ul. Zagrodowej 30 kałuże na szerokość całej jezdni. Niedrożne studzienki kanalizacyjne.

Studzienka i wklęsłe śliskie wieko.

2021-07-25 11:09:36
uszkodzona infrastruktura drogowa
Poza uprawnieniami

Skrzyżowanie ulic Grunwaldzka i Sitnicka. Znajduje się studzienka zapadnięta wraz z Wklęsłym i Śliskim wiekiem. Które jest poniżej poziomu asfaltu. Podczas deszczu i porą zimową jest utrudnione...

Studzienka i wklęsłe śliskie wieko.

2021-07-25 11:09:03
uszkodzona infrastruktura drogowa
Poza uprawnieniami

Skrzyżowanie ulic Grunwaldzka i Sitnicka. Znajduje się studzienka zapadnięta wraz z Wklęsłym i Śliskim wiekiem. Które jest poniżej poziomu asfaltu. Podczas deszczu i porą zimową jest utrudnione...

Egipskie ciemności Rondo PKP

2021-05-25 10:31:26
niedziałające oświetlenie uliczne
Poza uprawnieniami

Po kilku zgłoszeniach do PGE i powiadomieniach do Urzędu dalej nie rozwiązano problemu z oświetleniem przy rondzie w okolicach PKP. W związku z wymianą oświetlenia przy Al.1000-lecia szkoda, że stare...

szukający wlaz

2019-06-10 19:15:20
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Poza uprawnieniami

stukajacy metalowy wlaz

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców