Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (305)

Pokaż

Zapadnięta ścieżka rowerowa

2021-05-29 16:07:42
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Ścieżka rowerowa na ulicy Terebelskiej przy kościele, zaraz obok przejścia do sklepu meblowego. Po niedawnych pracach związanych z robotami ziemnymi Panów z wodociągów, na ścieżce rowerowej pojawiło...

Uszkodzona ulica Dąbskiego na osiedlu Francuska

2021-05-28 23:41:07
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Ponawiam zgłoszenie z dnia 24 kwietnia 2021 roku dotyczące uszkodzonej ulicy Dąbskiego w Białej Podlaskiej.

spływająca woda z ronda wkrótce podmyje latarnię

2021-05-05 09:24:47
uszkodzona jezdnia
Ukończone

więc krótko : miejsce : Biała Podlaska, rondo al. Solidarności i DK 2 po ostatnich deszczach podmyło latarnię na tym rondzie, jeszcze kilka deszczowych dni i latarnia może się przewrócić

Uszkodzona jezdnia

2021-04-24 22:42:05
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Przy ulicy Dąbskiego 1 znajduje się studzienka kanalizacyjna, która wystaje kilkanaście centymetrów ponad powierzchnię jezdni. Uniemożliwia to bezpiecznie poruszanie się oraz prowadzi do uszkodzeń...

Ciemności na Obwodnicy

2021-04-22 07:39:56
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Na obwodnicy miasta od kilku dni panują totalne ciemności co stwarza niebezpieczeństwo dla kierujących. Zróbcie coś !

Wyjazd z parkingu Terebelska

2021-04-14 19:31:18
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Ulica Terebelska 49a, uszkodzony wyjazd z miejskiego parkingu, ułożona tam kostka jest zużyta, powoduje to duże wyboje, oraz w trakcie opadów pojawiają się tam duże kałuże wody, które utrudniają...

Przewrócony znak

2021-04-07 11:27:05
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Przewrócony znak drogowy zalega dłuższy czas na końcu Al. Armii Krajowej przy sklepie Społem

Przy wieczornym zapalaniu się latarni z...

2021-03-29 12:31:45
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Przy wieczornym zapalaniu się latarni z jednej z nich przez okres ok. 40 minut lecą iskry, tak jakby było zwarcie. Uszkodzona latarni znajduje się przy bramie głównej przed wejściem do szkoły.

niedziałające oświetlenie obwodnica-ul. Janowska

2021-03-17 14:04:52
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

nie działa oświetlenie na ul. Janowskiej oraz obwodnicy, zagrożenie podczas spacerów

Uszkodzone stojaki na rowery ul. Ciasna

2021-03-16 10:28:11
uszkodzona infrastruktura drogowa
Ukończone

Kolejny raz na ul. Ciasnej uszkodzone są stojaki na rowery przez nieprawidłowo parkujące tam samochody o każdej porze dnia.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.