Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (184)

Pokaż

Nie działa oświetlenie drogowe

2021-03-01 09:45:53
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Na ul. Gołębiej nie działa jedna latarnia uliczna.

Totalne bajoro na ul. Ceglanej przy sklepie (Ceglana 15)

2021-02-26 13:07:41
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Tradycyjnie, jak co roku, odkąd powstał w tym miejscu sklep, w porze roztopów, nie sposób przejść suchą stopą ulicy na wysokości numeru 15. Ściekająca z wyżej położonej, asfaltowej "schetynówki",...

ul Łomaska

2021-02-24 18:35:22
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Czy zainteresujecie się stanem nawierzchni od ul Stacyjnej do Łomaskiej w kierunku edwoodu , dziura dziurę pogania jak uszkodzę auto od razu wytoczę proces miastu bez żadnych ugód. Mieszkańcy widzą...

Sidorska

2021-02-22 16:45:23
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Dzień dobry, na wysokości naszej posesji Sidorska 162, znajduje się ogromna wyrwa w jezdni. Ogólnie odcinek od ronda ulicy Sidorskiej po stronie domow parzystych posiada ogromna ilość bardzo...

Odwodnienie na DDR pod mostem

2021-01-22 09:48:13
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Ukończone

Ze studzienki kanalizacyjnej z mostu woda spływa bezpośrednio pod most tworząc potok który zalewa ścieżkę dla rowerów. Rura odwodniająca peszel która jest tam zainstalowana w ogóle nie spełnia swojej...

ulica Sarnia ,Lisia ,Jaskółcza i Gołębia

2021-01-21 17:01:02
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

0d dnia 19.01.2021r nie działa większość latarni na wyżej wymienionych ulicach.Pozdrawiam

Nie działa oświetlenie drogowe

2021-01-21 08:42:53
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

O d kilu dni nie działa oświetlenie drogowe przy Al Solidarności od skrzyżowania z Sidorkami aż za most na rzece Krzna

Borowikowa

2021-01-21 03:10:25
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Witam. Chciałam zgłosić awarie lampy przy ulicy Borowikowej przy posesji nr 42

PKP okolice oświetlenie uliczne

2021-01-16 14:01:17
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Na rondzie Dmowskiego nie świeca wszystkie latarnie uliczne. Przy samym dworcu PKP oraz przy wieży ciśnień z latarni pozostały same kikuty nieświecące( bardzo nieestetyczne ) Takie miejsce powinno...

Nie działające oświetlenie drogowe

2021-01-14 09:10:56
niesprawna sygnalizacja świetlna
Ukończone

Od ponad 14 dni nic nie zostało zrobione w kwestii nie działającego oświetlenia ul Al. Solidarności w miejscowości Sielczyk.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców