Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (256)

Pokaż

Zalana ulica

2022-07-06 08:38:10
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Ukończone

Proszę o udrożnienie studzienek chłonnych na ulicy Ludowej przy każdorazowych opadach deszczu ulica jest notorycznie zalana bez możliwości przejścia. Z części podwórek nie ma możliwości wyjścia. Jest...

Uszkodzona jezdnia

2022-07-04 07:39:55
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Witam, początek ul. Rolniczej od zjazdu ze skrzyżowania z Brzeską, zaraz koło szkoły jazdy - od kilku miesięcy wielka dziura, ulica jest na tyle wąska, że ciężko omijać każdego dnia, a dodatkowo...

Studzienka

2022-06-24 10:43:15
uszkodzona infrastruktura drogowa
Ukończone

Pokrywa studzienki na pasie od skrzyżowania Orzechowa-Jana Pawła II w stronę Word przy posesji Orzechowa 5. Przy każdorazowym najechaniu autem wydaję głośny dźwięk, który pogłębia się z miesiąca....

Brak oświetlenia latarni ul. SOWIŃSKIEGO

2022-06-20 18:38:49
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Witam na ulicy Sowińskiego a Dąbrowską słup nr 9 latarnia w nocy się nie swieci już przeszło pół roku.

Żeromskiego 44 - 46

2022-06-14 20:55:48
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Nie działają 2 lampy uliczne umiejscowione przy adresie Żeromskiego 44 oraz 46

uszkodzona nawierzchnia zagrażająca bezpieczeństwu

2022-05-27 13:24:51
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Praktycznie cała nawierzchnia ulicy Północnej jest do naprawy. Niemożliwym jest objechanie wyrw w sposób niezagrażający innym uczestnikom ruchu. Zalegający na jezdni pokruszony asfalt może zagrażać...

Odwrócony znak

2022-05-23 13:23:27
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Przy sklepie "ANKA " ktoś przekrzywił znak z zakazem wjazdu na Plac Wolności

Znaczne ubytki w kostce brukowej na ulicy Dąbskiego i Dziubińskiej

2022-05-18 23:24:46
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Wulicy Dąbskiego i Dziubińskiej są bardzo znaczne ubytki w kostce brukowej. Ulica jest kompletnie zniszczona i wymaga natychmiastowego remontu! Ubytki w kostce uniemożliwiają bezpieczne przejście...

Niedziałające oświetlenie uliczne

2022-05-17 13:52:09
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Oświetlenie uliczne przy ulicach Stefana Batorego oraz Jana II Kazimierza. Przez ostatnie kilka dni nie działało wcale. Ostatnio natomiast działa co 3 lub 4 latarnia.

Uszkodzona Jezdnia jak ser szwajcarski

2022-05-17 10:53:44
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Ulica Północna dziurawa na całej długości że strach tamtędy jeździć bo można auto uszkodzić. Co jest grane że nikt tego nie naprawia?? Kiedyś ledwie przychodziła wiosna a służby łatały drogi a...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców