Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (137)

Pokaż

Od trzech dnie nie działa oświetlenie ulicy Żeromskiego od skrzyżowania z Al.Jana Pawła II do Tonda Bialczanek.

2023-02-09 10:45:12
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Od trzech dnie nie działa oświetlenie ulicy Żeromskiego od skrzyżowania z Al.Jana Pawła II do Tonda Bialczanek.

Nie świeca latarnie wzdłuż DDR

2023-02-06 21:01:39
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Od dwóch tygodni nie świecie sie oświetlenie wzdłuż ścieżki dla rowerów przy Krznie koło Jana Pawła. Chyba nikt nie zauważył

Nie działa oświetlenie uliczne

2023-01-27 08:43:11
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Lampa na słupie nie działa, również dwie kolejne lampy nie działają w stronę numeru 52

Migające latarnie

2023-01-02 20:44:28
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Dwie latarnie od strony parku na przeciwko bloku nr 3 przy ulicy Parkowej migają od dłuższego czasu. Druga lub trzecia latarnia od ulicy Jana Pawła II.

Niedziałająca lampa

2022-11-09 15:21:11
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Od dawna nie działa lampa oświetlenia ulicznego umiejscowiona na słupie 3/77. Proszę o naprawę.

Źle działająca latarnia uliczna

2022-11-04 21:17:18
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Ul. Jana Kochanowskiego, słup nr 2, latarnia uliczna zapala się i gaśnie z różną częstotliwością, po czym żarzy się jedynie lekko pomarańczowo / czerwonym światłem

nie działająca latarnia uliczna

2022-10-10 18:44:28
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

migająca i przygasająca lampa oświetlenia ulicznego

Źle działająca latarnia

2022-09-18 16:43:51
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Latarnia uliczna przy adresie Brzechwy 5 stale zapala się i gaśnie, świeci bardzo krótko, nie tak jak pozostałe latarnie.

Nieświecąca latarnia 45/3/V

2022-08-31 14:37:59
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Latarnia 45/3/V na skrzyżowaniu ulic Opieńkowej i Borowikowej nie świeci od kilku miesięcy.

Niedziałającą latarnia

2022-07-28 22:19:12
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Latarnia znajduje się blisko przystanku autobusowego, a nie działa już z 3 lata. Latarnia sąsiaduje z posesją na ul Grzybowej 22.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.