Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (54)

Pokaż

Nie działa oświetlenie drogowe

2021-08-02 09:19:47
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Nie działa 6 lamp przy ul Koncertowej

Latarnia

2021-06-22 21:07:01
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Nie działa latarnia na słupie nr 4

Ciemności na Obwodnicy

2021-04-22 07:39:56
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Na obwodnicy miasta od kilku dni panują totalne ciemności co stwarza niebezpieczeństwo dla kierujących. Zróbcie coś !

Przy wieczornym zapalaniu się latarni z...

2021-03-29 12:31:45
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Przy wieczornym zapalaniu się latarni z jednej z nich przez okres ok. 40 minut lecą iskry, tak jakby było zwarcie. Uszkodzona latarni znajduje się przy bramie głównej przed wejściem do szkoły.

niedziałające oświetlenie obwodnica-ul. Janowska

2021-03-17 14:04:52
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

nie działa oświetlenie na ul. Janowskiej oraz obwodnicy, zagrożenie podczas spacerów

Nie działa oświetlenie drogowe

2021-03-15 07:30:08
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Po raz kolejny zgłaszam nie działające oświetlenie na obwodnicy od ul. Sitnickiej w stronę ul Terebelskiej, jest tam bardzo ciemno i niebezpiecznie zwłaszcza na przejściu dla pieszych. Zgłaszałam to...

Niedziałające oświetlenie uliczne

2021-03-13 14:52:21
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Niedziałające oświetlenie uliczne przy zabudowaniach przy ul. Łomaskiej nr 131 i 152.

Nie działa oświetlenie drogowe

2021-03-12 07:01:06
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Oświetlenie obwodnicy na odcinku od ul. Sitnickiej w stronę ul. Terebelskiej nie działa zupełnie, jest bardzo nie bezpiecznie na przejściu dla pieszych.

ul. SITNICKA/OBWODNICA MIASTA

2021-03-04 09:17:12
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

ZGŁASZAM NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE NA UL.SITNICKIEJ WRAZ Z OBWODNICĄ, NA DRODZE DOJAZDOWEJ JEST CIEMNO, NIE ŚWIECĄ SŁUPY I STRACH JEST CHODZIĆ Z PSEM NA SPACER. NA OBWODNICY DUŻO SŁUPÓW NIE ŚWIECI....

Nie działa oświetlenie drogowe

2021-03-01 09:45:53
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Na ul. Gołębiej nie działa jedna latarnia uliczna.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.