Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (54)

Pokaż

ulica Sarnia ,Lisia ,Jaskółcza i Gołębia

2021-01-21 17:01:02
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

0d dnia 19.01.2021r nie działa większość latarni na wyżej wymienionych ulicach.Pozdrawiam

Nie działa oświetlenie drogowe

2021-01-21 08:42:53
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

O d kilu dni nie działa oświetlenie drogowe przy Al Solidarności od skrzyżowania z Sidorkami aż za most na rzece Krzna

Borowikowa

2021-01-21 03:10:25
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Witam. Chciałam zgłosić awarie lampy przy ulicy Borowikowej przy posesji nr 42

PKP okolice oświetlenie uliczne

2021-01-16 14:01:17
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Na rondzie Dmowskiego nie świeca wszystkie latarnie uliczne. Przy samym dworcu PKP oraz przy wieży ciśnień z latarni pozostały same kikuty nieświecące( bardzo nieestetyczne ) Takie miejsce powinno...

Latarnia

2020-12-29 22:46:21
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Przy posesji na ulicy Sielczyk 27 latarnia przestała działać. Proszę o jak najszybsze usprawnienie latarni ze względu na bezpieczeństwo przechodniów i mieszkańców.

Dziedzickiego

2020-12-28 15:16:06
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

przy ulicy Dziedzickiego 8 od dłuższego czasu latarnia praktycznie wogole nie świeci. zapala sie na chwile po czym mryga i gaśnie.

Terebelska

2020-12-28 08:06:00
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Od miesiąca pomimo kilkukrotnego zgłaszania nadal nie działa latarnia na ul. Terebelskiej

Niedziałające oświetlenie przy ulicy Spacerowej 14

2020-12-08 16:36:11
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Nie działa latarnia

2020-12-07 16:49:14
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Dobry wieczór, Nie działa latarnia znajdująca się na ulicy Gołębiej, naprzeciwko domu nr 56 w Białej Podlaskiej.

Nie działa oświetlenie drogowe...

2020-11-20 11:08:13
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Nie działa oświetlenie drogowe (latarnia) przy posesji na ul. Łomaskiej 129A-131. Dwa tygodnie temu latarnia gasła i się zapała co jakiś czas. W tamtym tygodniu przestała świecić.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.