Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (137)

Pokaż

Niedziałająca latarnia na ul Grzybowej

2023-06-19 11:18:08
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Dzień dobry, zgłaszam awarię oświetlenia w latarni znajdującej się przy ul Grzybowej 22 i przystanku autobusowym.

Ul. Jana Kochanowskiego, słup nr 2,...

2023-06-12 21:54:09
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Ul. Jana Kochanowskiego, słup nr 2, latarnia uliczna zapala się i gaśnie z różną częstotliwością. Proszę o naprawę.

często gasnąca latarnia ul. Ludowej ( przy budynku nr 10)

2023-05-23 13:03:10
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Latarnia przy ul. Ludowej ( przy budynku nr 10) w nocy wielokrotnie gaśnie i zapala się ponownie. Prosimy o naprawę.

Wyłączone latarnie

2023-05-07 20:49:39
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Na ulicy Sarniej zostały wyłączone latarnie, przez co mieszkańcy nie mają oświetlenia

Niedziałające oświetlenie uliczne

2023-04-02 16:34:08
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Na skrzyżowaniu ulicy Dąbskiego i Dziubińskiej (osiedle Rataja) od kilku dni nie świeci latarnia. Bardzo proszę o naprawienie oświetlenia ze względów bezpieczeństwa.

Zepsuta latarnia uliczna

2023-03-14 12:07:26
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Zepsuta latarnia uliczna

Kolejny dzień brak oświetlenia na ul. Żeromskiego od Ale.Jana Pawła II do ul.Podmiejskiej

2023-03-11 20:53:24
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Kolejny dzień brak oświetlenia, zamontowane latarnie są tak oszczędne, że nawet nie świecą.

Brak świetlenia ulicy Żeromskiego na odcinku od Al.Jana Pawła II do Ronda Bialczanek

2023-03-10 18:36:59
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Ponownie nie działa oświetlenie ulicy Żeromskiego na odcinku od Al.Jana Pawła II do Ronda Bialczanek !!!. Po zgłoszeniu problemu działała co trzecia latarnia. Obecnie 10.03.2023 r. gdy jest ciemno,...

Brak świetlenia ulicy Żeromskiego na odcinku od Al.Jana Pawła II do Ronda Bialczanek

2023-03-10 18:30:21
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Ponownie nie działa oświetlenie ulicy Żeromskiego na odcinku od Al.Jana Pawła II do Ronda Bialczanek !!!. Po zgłoszeniu problemu działała co trzecia latarnia. Obecnie 10.03.2023 r. gdy jest ciemno,...

niedziałające latarnie

2023-03-10 15:41:27
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Na ulicy Stacyjnej nie działą latarnie przy posesji nr 6 i 8

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.