Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (556)

Pokaż

znak wprowadzający w błąd

2020-01-30 19:35:17
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Na ulicy jednokierunkowej Zygmunta Augusta obok sklepu "Omega" jest postawiony powtórzony znak D3 " Droga jednokierunkowa", który wprowadza kierowców w błąd, ponieważ duża część kierowców jadących...

Melina

2020-01-28 13:18:28
dzikie wysypisko
Ukończone

Aleja Jana Pawła II (Informacja odnosząca się do wcześniejszego zgłoszenia o tej samej nazwie ) tak jak na mapie ,jeżeli chodzi o straż miejską niestety nie raz nie ma czasu na zgłaszanie a do zadań...

Melina

2020-01-28 11:24:01
spożywanie alkoholu w miejscu publicznym
Ukończone

Pod mostem regularnie odbywają się popijawy miejscowych żuli ,dołączone zdjęcie przedstawia wystawę pozostawionych śmieci przez nich ... co godzinę powinna pojawiać się tam straż miejska aby zapewnić...

A co tam zakaz postoju

2020-01-14 21:24:38
inne
Ukończone

Witam, proszę o interwencję na ulicy Zygmunta Augusta na wysokości szkoły nr 9. Stoi tam znak B-35 zakaz postoju z dopiskiem " ponad 30 min." Niestety bardzo duża część kierowców ignoruje ten znak...

Żeromskiego

2020-01-10 09:54:06
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Oświetlenie na ul. Żeromskiego od kilku tygodni jest włączone po 15, kiedy jest jeszcze jasno, a jest wyłączone o 6:30, kiedy jest ciemno.

Na ulicy Wacława Nartowskiego...

2020-01-09 11:10:44
inne
Ukończone

Na ulicy Wacława Nartowskiego umieszczone są dwie tablice z błędną nazwą ulicy. Zamiast Nartowskiego jest Narkowskiego,

Segregacja śmieci

2020-01-07 12:50:25
inne
Ukończone

Niedawno po domostwach miejskich została rozesłana ulotka określającą prawidłowe zasady segregacji śmieci. Mam jednak wątpliwości, ponieważ nie uwzględnia ona materiały po żywności wykonanych z...

zebrane śmieci z terenu miasta

2019-12-12 11:55:29
dzikie wysypisko
Ukończone

proszę o zabranie śmieci zebranych z terenów miejskich, przyległych do osiedla przy ul Żeromskiego.

Nie aktualne informacje na stronie UM

2019-12-03 14:39:50
inne
Ukończone

Na stronie Urzędu Miasta Biała Podlaska www.um.bialapodlaska.pl/ w zakładce "SYSTEM GOSPODAROWANIA ODPADAMI KOMUNALNYMI" znajdują się nieaktualne dane, np. obowiązujące uchwały lub plik "Informacja...

Wyrwa w jezdni skrzyżowanie Glinki i Akademickiej

2019-11-15 19:41:19
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Przy wyjeździe z ulicy Glinki na ulicę Akademicką pojawiła się jakiś czas temu wyrwa asfaltu, przez jej rozmiar i natężenie ruchu jest trudna do ominięcia przy skręcie w prawo, a znaczna głębokość...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.