Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (556)

Pokaż

Nieskoszone zarośla

2020-07-01 19:48:26
inne
Ukończone

bardzo proszę o wykoszenie w całości terenu należącego do miasta znajdującego się na osiedlu domów. trawa została skoszona tylko wzdłuż drogi. Osiedle zamieszkują rodziny z małymi dziećmi, które...

Zwisające gałęzie drzewa

2020-06-08 09:57:23
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Gałęzie dębu przeszkadzają w swobodnym przejściu chodnikiem na ul. Drzewieckiego pomiędzy ulicami Milcarka a Witoszyńskiego

latarnia

2020-05-26 15:17:22
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Nie działa latarnia przy ulicy Sidorskiej nr 8 ( środkowa).

Sprzątanie śmieci

2020-04-29 22:01:08
śmieci
Ukończone

Na tym zielonym terenie znajduje się bardzo dużo butelek i śmieci po przybyszach „pijących” w tym miejscu. Jako mieszkańcy w pobliżu tego terenu obawiamy się ewentualnego pożaru mogącego nastąpić od...

ul.Łomaska

2020-04-24 22:43:19
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Witam na ulicy Łomaskiej za skrzyżowaniem z ulicą Kościelną jadąc w stronę przejazdu znajduje się dziura w asfalcie wielokrotnie naprawiana(na 3 dni bo potem znowu to samo) , ogólnie stan w/w ulicy...

Śmieci

2020-03-26 19:22:11
dzikie wysypisko
Ukończone

Śmieci w rowie

ulica Francuska zadymiona z posesji 87/89

2020-03-18 14:40:53
palenie śmieci
Ukończone

Tak wyglądała dzisiaj 18 marca 2020 ulica Francuska w okolicach sklepu spożywczego.Prosimy o pomoc, bo to jest codzienność, mimo, że trudno w tym roku mówić o ostrej zimie.... Strach wyjść z domu!...

ul. Francuska 87, oraz 98.

2020-03-18 14:31:09
palenie śmieci
Ukończone

Tak w dniu 18 marca 2020r.od godz.7 do 9 tej. wyglądała ulica Francuska zadymiona z posesji 87, oraz 89. Nagminnie, już od kilku lat spalane są tam śmieci , a woń palonego plastiku nie pozwala wyjść...

Powódź śmieci

2020-03-05 19:27:35
przepełniony kosz
Ukończone

Przepełniony kosz na przystanku autobusowym Narutowicza 1, rozsypane śmieci i pety po całym terenie przystanku.

ul.Czeresniowa lampa nr.2

2020-02-24 14:27:34
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Awaria latarni ulicznej.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.